• Informacje na temat:

  tara reid

Artykuły na temat: tara reid
 • Tara Reid miała ogromne problemy z wagą. Jak wygląda dziś?

  Wygląda na to, że Tara Reid (44 l.) uporała się z problemami z przeszłości!

 • Tara Reid zaręczona

  Amerykańska aktorka - Tara Reid - potwierdziła, że zaręczyła się z biznesmenem Michaelem Axtmannem.

 • Tara Reid (41 l.) ma już dość pogłosek na swój temat!

 • Tara Reid chce dzieci

  Tara Reid, znana z "American Pie 2", wyznała ostatnio, że nie chce czekać z założeniem rodziny i stara się o dziecko ze swoim partnerem Julienem Jarmounem.

 • Tara Reid w bikini

  Tara Reid (42 l.) zasłynęła rolami w takich produkcjach jak "American Pie" czy "Szkoła uwodzenia". Choć obecnie nie gra w żadnym serialu, na brak zainteresowania nie może narzekać. Jej osobą (a raczej wychudzoną sylwetką) interesują się portale plotkarskie niemal na całym świecie. Od kilku dni aktorka przebywa w Tulum w Meksyku, gdzie na plaży chętnie fotografuje się w bikini. Smutny widok...

 • Tara Reid kontra piekło!

  Tara Reid ( "American Pie 2" , "Wieczny student" ) wystąpi u boku Christiana Slatera ( "Tajna broń" , "3000 mil do Graceland" ) w horrorze "Alone in the Dark", opartym na znanej grze video. Aktorka wcieli się w postać pani antropolog Aline Cendrac. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się kanadyjskim Vancouver w poniedziałek, 14 lipca.

 • Wielbiciele Tary Reid (41 l.) uważają, że potrzebuje ona pomocy!

 • Aktorka odwołała ślub

  Amerykańska aktorka - Tara Reid - odwołała swój zaplanowany na maj ślub z Michaelem Axtmannem. 34-letnia gwiazda filmu "American Pie" zamierzała wyjść za niemieckiego biznesmena po szybkich zaręczynach, jednak teraz oznajmiła, że ceremonia ślubna nie odbędzie się.

 • Tara Reid (40 l.) nieźle przestraszyła swoich wielbicieli, publikując na Instagramie zdjęcie z posiniaczoną twarzą.

 • Zaręczyny i ślub jednego dnia

  Amerykańska aktorka Tara Reid nie traci czasu. W zaledwie kilkanaście godzin od zaręczyn z duńskim biznesmenem Michaelem Lilleundem, 35-letnia gwiazda poślubiła go w Grecji.

Zdjęcia na temat: tara reid
Wideo na temat: tara reid
 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...

 • Lepsze rzeczy do roboty

  Czy jako dzieci chowaliście się pod łóżkiem udając, że świat wokół nie istnieje? Czy dorastając nie wylewaliście łez w poduszkę? Czy Wasze życie nie wydaje się Wam puste i beznadziejne? Czy miłość jest na to lekarstwem? Senne angielskie miasteczko Cotswolds jest tłem opowieści o problemach dorastającej w nim młodzieży, a także pokolenia ich rodziców. Gale cierpi na agorafobię, Nan niechętnie wstaje z łóżka, Tess przedawkowała narkotyki. Państwo Galdwin spędzili razem 60 lat, niewiele...

 • Jeździec znikąd

  Tonto (Johnny Depp) to Indianin wywodzący się z plemienia Apaczów. Pewnego dnia ratuje życie stróżowi prawa - Johnowi Reidowi (Armie Hammer), którego wszyscy towarzysze zostali zamordowani przez bandytów. Reid pragnie pomścić ich śmierć. Po powrocie do zdrowia jako zamaskowany mściciel, postanawia z pomocą Tonto wymierzyć sprawiedliwość zabójcom swoich przyjaciół.