• Informacje na temat:

  tata marcina

Artykuły na temat: tata marcina
 • "The Voice Kids": Marcin Maciejczak idzie po wygraną? Wielki powrót Roksany Węgiel

  ...występować na scenie. Czuję się jak ryba w wodzie" - mówi uczestnik. "Byłam na każdym występie Marcina. Każdy powodował gęsią skórkę i wywoływał łzy w oczach" - wyznaje mama chłopca, Ewelina. Pod(...) J - Dawid Kwiatkowski), Milena Alot ("Girl on Fire" Alicii Keys - Tomson i Baron). Trenerzy poprosili Milenę, by zaśpiewała coś jeszcze - wtedy na scenie pojawił się tata 14-latki i w duecie...

 • "Tata, a Marcin powiedział": Co się z nim stało?

  Pamiętacie serial "Tata, a Marcin powiedział"? Wygadany Mikołaj Radwan dotrzymywał w nim kroku samemu Piotrowi Fronczewskiemu. Co się stało z tym rezolutnym młodzieńcem?

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek z "M jak miłość": Jak spędzają święta?

  Święta w gronie bliskich Boże Narodzenie prywatnie to dla Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka czas przeznaczony dla najbliższych. Spędzają go w rodzinnym gronie, z tradycyjnymi potrawami na stole, prezentami, kolędami, pasterką.

 • Marcin Dorociński: Grać, nie błyszczeć

  ..., jako widz był jak dotąd w teatrze tylko raz... Tata Marcina był kowalem, trzej bracia zostali policjantami, a on, zanim poszedł do Akademii Teatralnej, uczył się na technika obróbki skrawaniem(...). - Aktor obnaża się w rolach i wtedy powinien widza zaskoczyć. Ważne, żebyście Państwo dostrzegli w nim bohatera filmu, a nie faceta, który fajnie robi jajecznicę - mówi. I rzeczywiście. Dla Marcina...

 • Marcin Patrzałek w "Dzień Dobry Wakacje": Udało się wejść na wyższy poziom

  ..., które grałem, pojawiały się bardzo organicznie. Ja nigdy nie miałem menedżera, menedżerem jest mój tata" - tłumaczył w "Dzień Dobry Wakacje" fenomen swojej popularności. Jego pierwszy singel...

 • Marcin Wyrostek wspomina zmarłego tatę: Nie doczekał premiery płyty

  Na wydanej w połowie lutego płycie "For Alice" akordeonisty Marcina Wyrostka, laureata drugiej edycji "Mam talent", znalazł się utwór dedykowany zmarłemu niewiele wcześniej ojcu muzyka.

 • Marcin Mroczek o swoich dzieciach

  Marcin Mroczek jest tatą 2,5-rocznego Ignasia i 11-miesięcznego Kacpra. Nie ukrywa, że chłopcy są oczkiem w jego głowie, dlatego też poświęca im bardzo dużo czasu i uwagi. Ze wszystkich sił stara się, żeby niczego im nie zabrakło, a ich dzieciństwo było beztroskie i szczęśliwe.

 • Marcin Kwaśny: W mundurze

  "Będąc małym chłopcem, chciałem być wojskowym, tak jak mój tato, i akurat te role mundurowe dobrze mi leżą" - przyznaje Marcin Kwaśny. Aktora, który marzy o roli w kontynuacji "Pasji" Mela Gibsona, jeszcze w tym roku zobaczymy m.in. w filmie "Listy do M. 3".

 • Małaszyński znowu tatą

  Paweł Małaszyński zostanie po raz kolejny ojcem. Jego czteroletni syn Jeremiasz będzie miał brata. I to od razu 5-letniego.

 • Marcin Mroczek znów będzie ojcem

  Marcin Mroczek, znany z serialu "M jak miłość", pochwalił się, że ponownie zostanie ojcem. Kilka dni temu opublikował na Facebooku zdjęcie, na którym można zauważyć ciążowy brzuszek jego żony.

Zdjęcia na temat: tata marcina
Wideo na temat: tata marcina
 • "Tata, a Marcin powiedział": Spotkanie po latach!

  Pamiętacie produkcję sprzed ponad 20 lat "Tata, a Marcin powiedział"? Właśnie w tym serialu błyskotliwy chłopiec miał milion pytań do swojego ojca. Teraz panowie pokazali się publicznie razem po niemal dwóch dekadach!

 • Marcin Mroczek o swoich dzieciach

  Marcin Mroczek jest tatą 2,5-rocznego Ignasia i 11-miesięcznego Kacpra. Nie ukrywa, że chłopcy są oczkiem w jego głowie, dlatego też poświęca im bardzo dużo czasu i uwagi. Ze wszystkich sił stara się, żeby niczego im nie zabrakło, a ich dzieciństwo było beztroskie i szczęśliwe.

Dyskusje na temat: tata marcina