• Informacje na temat:

  tata marty

Artykuły na temat: tata marty
 • Małaszyński znowu tatą

  ...sześcioletniego Mikołaja Jasińskiego, który wciela się w filmowego Tomka, syna Marty i Wiktora. Chłopiec szybko stał się ulubieńcem całej ekipy i jak nam powiedział, praca w filmie bardzo mu się podoba. "To...

 • Marta Wierzbicka planuje odpocząć w święta

  Dla Marty Wierzbickiej Wielkanoc to przede wszystkim szansa na odpoczynek. Spędzi ją w wąskim gronie najbliższych osób. Przy świątecznym stole gwiazda serialu "Na Wspólnej" nie zamierza się ograniczać - będzie jadła wszystkie przygotowane przez jej mamę potrawy, z wyjątkiem wędlin. Twierdzi, że dieta wegetariańska doskonale wpływa na jej samopoczucie.

 • Michał Wiśniewski kontra Mandaryna

  Na oficjalnej stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawił się list kierowany do Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, którego treść możecie przeczytać poniżej. Jak można się domyślić, jego autorem jest Michał Wiśniewski, były mąż piosenkarki i ojciec dwójki jej dzieci, Fabienne i Xaviera.

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • Michał Wiśniewski nie miał wyboru

  Z dosyć sporą regularnością na stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawiają się kolejne oświadczenia Michała Wiśniewskiego, lidera grupy, skierowane do byłej żony Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. Poniżej publikujemy kolejne z nich, w którym wokalista określa zachowanie matki dwójki swoich dzieci jako "kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo".

 • Michał Wiśniewski: To ona zdradziła

  Kolejny dzień i kolejny wpis Michała Wiśniewskiego na oficjalnej stronie internetowej zespołu Ich Troje. "Dajcie sobie w końcu powiedzieć, że to nie ja zdradziłem - tylko ona zdradziła mnie... W najbardziej perfidny sposób jaki można sobie wyobrazić. Ale to wkrótce" - to fragment nowego postu Wiśniewskiego na temat byłej żony Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej.

 • Michał Wiśniewski zobaczył dzieci

  ..."Nareszcie! Po grubo ponad 3 miesiącach zobaczyłem swoje dzieci. Najwspanialszą moją córeczkę Fabienne i najukochańszego synka Xaviera. Jestem najszczęśliwszym tatą na świecie... Dziś" - to początek postu, jaki na oficjalnej stronie Ich Troje w piątek, 8 września, opublikował Michał Wiśniewski. Przypomnijmy, że od kilku miesięcy wokalista domagał się od byłej żony Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej...

 • 10. Festiwal Muzyki Filmowej rozpoczęty. Abel Korzeniowski podbił publiczność!

  Beethovenowskiej oraz solistów - Piotra Tarcholika (skrzypce), Krzysztofa Książka (fortepian), Michała Dąbka (wiolonczela) oraz Marty Czepielowskiej (altówka). Na początek zabrzmiały mroczne tematy...

 • Wiśniewski i Mandaryna: Wojna o dzieci

  Wydawało się, że rozwód Michała i Marty Wiśniewskiej zakończy ich spory. Tymczasem lider grupy Ich Troje podkreśla, że Mandaryna utrudnia mu dostęp do ich dzieci. "Nie widziałem dzieci od końca maja" - czytamy w liście Michała Wiśniewskiego opublikowanym na stronie zespołu.

 • "Powrót do przyszłości": Wpadka w kultowym filmie

  ..."Film 'Powrót do przyszłości' teoretycznie nie jest idealny (dlaczego rodzice nie pamiętają Marty'ego?), ale nadal będę uważał, że jest idealny, bo są powody, które tłumaczyłyby tę wpadkę" - napisał na Twitterze Gunn. Odniósł się do tego, że bohater "Powrotu do przyszłości", Marty McFly, cofa się w czasie, gdzie spotyka swoich rodziców. Podaje się za Calvina Kleina i sprawia, że jego mama...

Zdjęcia na temat: tata marty
Wideo na temat: tata marty
 • Ekipa „Na Wspólnej” to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od dwunastu lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

Dyskusje na temat: tata marty
 • Re: "Barwy szczęścia": Kasia chce drugiego dziecka!

  Pewnie ! dzieci narobić a ślubu nie ma ! Za rok pewnie nowy tatuś dla swoich dzieci i szarpanina i robienie dzieciom wody z mózgu ten tata pozwoli tamten nie pozwoli jak u Piotra i Marty,

 • Re: Cena zdrady

  Potępiam zachowanie,czyn Marty ! Tak się nie robi ! Przysięge składa się jednemu ,a ty co ? macie dziecko wróć do Filipa ,bo przestałam cię już lubić i szanować .Nie rób tego co zrobił twój tata z Ewą ! Na gruzach nie zbudujesz domu szczęśliwego ,najbardziej ucierpi dziecko.