• Informacje na temat:

  tata niani frani

Artykuły na temat: tata niani frani
 • Agnieszka Dygant wspomina dzieciństwo dzięki... zapachom!

  Agnieszka Dygant, czyli niezapomniana Frania Maj z "Niani", wyznała w swym ostatnim wywiadzie, że jest bardzo wrażliwa na zapachy i natychmiast rozpoznaje te, które kojarzą się jej z dzieciństwem i młodością. - Zapach potrafi przenieść w czasie - twierdzi 47-letnia aktorka.

 • Ostatnie odcinki "Niani"

  Już w sobotę, 12 września, "Niania" powraca na antenę TVN. Mimo, że to pożegnalne odcinki, Frania nie pozwoli, by wiało nudą. Lada chwila na świat przyjdzie nowy potomek Skalskich. Czy odziedziczy charakter po tacie i talent do pakowania się w tarapaty po mamie?

 • Patrycja Soliman ma dziecko z żonatym

  ...finansowo Patrycję i córkę. Dwa lata temu aktorka straciła stałą pracę. Zaraz po tym też skończono prace przy serialu "Niania", gdzie tata Frani miał stałe zarobki. "Patrycja żali się, że jest naprawdę bardzo ciężko" - opowiada "Rewii" koleżanka aktorki. Teraz jest szansa, że jej sytuacja się poprawi. Tata Frani dostał rolę w "M jak miłość" i pewnie będzie mógł bardziej wspierać swoje dziecko i jego...

 • Egzotyczne wakacje Dygant

  Kraina Omaru fascynuje swoją egzotyką i przyciąga turystów z całego świata. Surowa, choć niesłychanie zharmonizowana natura, okraszona tajemniczością to obraz niczym z "Baśni 1000 i 1 nocy?". Niezwykłemu urokowi tego miejsca już niebawem ulegną bohaterowie serial u 'Niania", w tym również Frania Maj (Agnieszka Dygant).

 • "Prawo Agaty" od A do Z

  ...wciela się Marian Opania. Okazuje się, że "Prawo Agaty" to kolejny serial, w którym aktor gra ojca Agnieszki Dygant. Wcześniej spotkali się na planie "Niani", gdzie Opania zagrał Stefana, czyli tatę Frani(...) niezapomnianą "Nianię". I jak impreza  27.03.2012 r. serialowej Agacie stuknęła 40. Z tej okazji przyjaciele i ekipa serialu przygotowali dla aktorki małe przyjęcie. Był tort, były świeczki i "sto lat...

 • Dygant odrzuca oświadczyny

  Frania Maj od zawsze marzyła, by Skalski w końcu się jej oświadczył. Na tym koncentrowały się jej wszystkie działania. Jednak kiedy wreszcie ukochany prosi ją o rękę - ona, ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich, odmawia. Okazuje się, że ma swoje powody, o których nigdy dotąd nie wspominała.

 • Ostatnie odcinki

  Już w sobotę, 12 września, "Niania" powraca na antenę TVN. Mimo, że to pożegnalne odcinki, Frania nie pozwoli, by wiało nudą. Lada chwila na świat przyjdzie nowy potomek Skalskich. Czy odziedziczy charakter po tacie i talent do pakowania się w tarapaty po mamie?

 • Wracają serialowe hity

  Po wakacyjnej przerwie do telewizyjnych ramówek wracają najbardziej lubiane przez widzów serialowe hity, tańczące i śpiewające gwiazdy.

 • Egzotyczne wakacje Dygant

  Kraina Omaru fascynuje swoją egzotyką i przyciąga turystów z całego świata. Surowa, choć niesłychanie zharmonizowana natura, okraszona tajemniczością to obraz niczym z "Baśni 1000 i 1 nocy?". Niezwykłemu urokowi tego miejsca już niebawem ulegną bohaterowie serialu 'Niania", w tym również Frania Maj (Agnieszka Dygant).

 • Jarosław Kret: Zamieszkać na Krecie?

  Żyje, by realizować marzenia. Najchętniej te dziecięce, o podróżach. Ma już kolejne - o domu w... Tunezji. Dzisiaj już wie, że wkrótce je zrealizuje.

Wideo na temat: tata niani frani
 • Niania i wielkie bum

  Kolejne przygody Niani Mc Phee. Pani Green jest na skraju załamania nerwowego. Trójka jej dzieci - Norman, Megsie i Vincent - stale toczy ze sobą boje, mąż Rory jest z dala od domu w wojennej zawierusze - ostatnia wiadomość od niego przyszła miesiące temu, a szwagier Phil wywiera na nią presję, żeby sprzedać rodzinną farmę. Jakby tego było mało, na farmę zostaje przysłane kuzynostwo z Londynu, wychowane w wyższych sferach i zarozumiałe - Celia i Cyril Gray. Nie wiadomo nawet właściwie jak...

 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...