• Informacje na temat:

  tatiana okupnik dawid podsiadło

Artykuły na temat: tatiana okupnik dawid podsiadło
 • Tatiana Okupnik i Dawid Podsiadło razem

  Gwiazdy programu "X Factor" Tatiana Okupnik i jej uczeń - laureat programu Dawid Podsiadło nagrali wspólną piosenkę.

 • Tatiana Okupnik i Dawid Podsiadło o związkach nierealnych

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Tu i teraz" nagranej przez laureata "X Factora" - Dawida Podsiadłę i jego opiekunkę w tym programie - Tatianę Okupnik.

 • Dawid Podsiadło: Tatiana jest moją przyjaciółką

  Zwycięzca drugiej edycji programu "X Factor" opowiada o relacjach z Tatianą Okupnik i nieoczekiwanym spotkaniu z Katie Meluą.

 • Tatiana Okupnik: To zamknie paszczę malkontentom

  Tatiana Okupnik uważa, że sukces Dawida Podsiadły jest swego rodzaju atestem dla programu "X Factor".

 • Tatiana Okupnik poprowadzi "Koncert Platynowy" podczas Polsat SuperHit Festiwal

  Tatianę Okupnik, której fantastyczne tańce oglądaliśmy w zakończonej w piątek 3. edycji "Dancing with the Stars.Taniec z Gwiazdami", zobaczymy w piątek na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015.

 • Tatiana czy Dawid? Posłuchaj duetu

  Już jest! Do sieci trafił singel Tatiany Okupnik i Dawida Podsiadło zatytułowany "Tu i teraz". Internauci zastanawiają się, kto w tym duecie odgrywa wiodącą rolę.

 • Dawid Podsiadło: W muzyce nie ma dla mnie kompromisów

  Od momentu kiedy wygrał drugą edycję "X Factora" minęły już prawie cztery lata. W tym czasie ukazały się trzy płyty z jego udziałem - dwie solowe i jedna z grupą Curly Heads. Nie sposób jednak zliczyć doświadczeń, przygód, ważnych decyzji, wyzwań, wzlotów i upadków, które wypełniły mu ten czas. Dawid Podsiadło wydał swój drugi album i znów pokazał, że nie jest tylko chłopakiem-marionetką z talent...

 • Dawid Podsiadło o Tatianie Okupnik: "Zacząłem przeklinać"

  Laureat programu "X Factor" Dawid Podsiadło nagrał piosenkę w duecie ze swoją mentorką Tatianą Okupnik. "Idealnie się dogadujemy" - tak wokalista komentuje współpracę z jurorką i piosenkarką.

 • Kunszt Dawida Podsiadło. Oto faworyt?

  ...edycji "X Factor". Jednak z biegiem kolejnych odcinków coraz bardziej realny wydaje się scenariusz pod tytułem: odpadł w "X Factor", wygrał "X Factor". Mowa oczywiście o Dawidzie Podsiadło, którego(...) sobie tak frapującego męskiego wokalu we wszystkich edycjach rodzimych show. Tatiana Okupnik i internauci dodają kolejne przymiotniki: aksamitny, czysty, poruszający, delikatny, kojący - to pierwsze...

 • Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję "X Factor"!

  ...100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy wygrał Dawid Podsiadło, który zdeklasował konkurencję w drugiej edycji programu "X Factor"!

Zdjęcia na temat: tatiana okupnik dawid podsiadło