• Informacje na temat:

  tatiana okupnik śpiewa

Artykuły na temat: tatiana okupnik śpiewa
 • Tatiana Okupnik: Odważyłam się otworzyć

  ...- Wydaje mi się, że osiąganie sukcesów w jakiejkolwiek dziedzinie polega na wytrwałości, pracowitości, ale też na wierze we własne możliwości i nieprzejmowaniu się krytyką - mówi Tatiana Okupnik, jurorka "X Factor".

 • Tatiana Okupnik "Blizna". Powiew wiatru (recenzja)

  Tatiana elektroniczna wypada bardzo przyzwoicie. Choć to raczej dla sierot po Reni Jusis, niż dla entuzjastów Brodki.

 • Okupnik: "X Factor" to była świetna przygoda

  Tatiana Okupnik po zakończeniu drugiej edycji programu "X Factor" nie pozostawiła jej zwycięzcy, Dawida Podsiadło, bez opieki. Już 15 lipca, podczas charytatywnego meczu Fundacji Marcina Gortata, będziemy mogli usłyszeć oboje artystów w duecie w piosence "Tu i teraz".

 • Tatiana była w szoku. Jej faworyci się posypali!

  Tatiana Okupnik, jurorka "X Factor", opowiada o feralnym "bootcampie" trzeciej edycji programu i zapowiada występ Dawida Podsiadły.

 • Tatiana vs. Gaga: Kto lepszy na polskiej liście bestsellerów?

  ...pełnego tygodnia sprzedaży tego albumu, a jedynie weekend 21-22 maja. Mimo tego Amerykance udało się wyprzedzić Tatianę Okupnik, która obecnie występuje jako Tatiana. Album "Spider's Web", nagrany w Wielkiej Brytanii, debiutuje na miejscu 14. Na 28. miejscu nowość od Kate Bush - ciepło przyjęty album "Director's Cut". Na 30. pozycji debiutuje z kolei płyta, na której Stanisław Soyka śpiewa wiersze...

 • Blue Cafe: 10 lat z Dominiką Gawędą

  W pierwszy dzień 2006 roku ogłoszono, że to Dominika Gawęda zastąpi Tatianę Okupnik i zostanie nowym głosem zespołu Blue Cafe. Wokalistka zasila szeregi grupy dowodzonej przez Pawła Ruraka-Sokala już od 10 lat.

 • "Gorączka sobotniej nocy"

  Nieustannie roześmiana, rozgadana, bardzo szczęśliwa i podekscytowana premierą swojego solowego debiutu - tak Tatiana Okupnik wyglądała na dzień przed wydaniem płyty "On My Own". Po odejściu z grupy Blue Cafe Tatiana nawiązała współpracę z amerykańskimi muzykami - jak sama mówi, przypadkowo. Efektem tego był wyjazd do Nowego Jorku, gdzie powstał "On My Own". O tej płycie, potrząsaniu pupką...

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • Dawid Podsiadło wraca do "X Factora"

  ...o jak największą niezależność decyzyjną. Czytaj także: Tatiana Okupnik była w szoku. Jej faworyci się posypali Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję "X Factora"(...) stylu, bez zahamowań, bez stylizacyjnych atrybutów, bez kuriozalnych zagrywek promocyjnych, czy narcystycznych zapędów robi to, co jest jego pasją: pisze piosenki i śpiewa" - zapowiada ten materiał...