• Informacje na temat:

  tatuaż ma ręce

Artykuły na temat: tatuaż ma ręce
Wideo na temat: tatuaż ma ręce
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Listonosz Pat i wielki świat

  Film inspirowany jest popularnym serialem dla najmłodszych. Sympatyczny listonosz Pat będzie miał ręce pełne roboty i to wcale nie z powodu przesyłek, które musi dostarczyć. W miasteczku pojawi się zmechanizowana wersja jego samego. Niestety Pat-robot nie jest tak przyjaźnie nastawiony do świata jak Pat-człowiek. A kiedy robotów pojawi się więcej, harmonia zostanie zachwiana.

Dyskusje na temat: tatuaż ma ręce
 • Re: Tatuaże gwiazd. Kto się oszpecił, a kto ozdobił?

  razu takiemu patrzyli na ręce, żeby czegoś nie ukradł. Podczas próby przyjęcia do pracy, gdy choć jedna kropka widoczna, od razu negatywnie. Najwyżej do łopaty. Z dziesięć lat temu znajoma, wdówka super laska, sama nie wie po co, przez głupi chwilowy kaprys, zrobiła sobie ledwie widoczny tatuaż na kostce. Momentalnie prawie wykluczona z towarzystwa. Wybawiła to sobie, ale pamięć pozostała. Więc po co

 • Re: "Belle epoque": Baloniku nasz malutki...

  Czy na 1. zdjęciu on ma tatuaż na ręce? Czy ktoś wie jak w tamtych czasach było z tatuażami?

 • Re: "Tata, a Marcin powiedział": Spotkanie po latach

  Taki inteligentny dzieciak był (słyszałem go mówiącego w Trójce własnym tekstem, ręce same składały się do oklasków), a teraz taki durny tatuaż sobie zrobił. Dorosłość chyba mu nie służy. Szkoda.

 • Re: Tomasz Karolak ...

  Tomasz Karolak posiada jeszcze tatuaż na prawej ręce tu gdzie znajduje sie kosć promieniowa. Ktos morze wie co to za tatuaż? Jak wygląda?

 • Re: Gwiazdy gotują i... dbają o linię!

  hmm na której ręce ma Marta tatuaż sowę? jedno zdjęcie wyklucza drugie, no chyba że na obu