• Informacje na temat:

  tatuaż na szczęście

Artykuły na temat: tatuaż na szczęście
 • Aleksandra Domańska zrobiła sobie tatuaż. Wkradła się jednak literówka

  Znana z filmu "Podatek od miłości" Aleksandra Domańska (29 l.) postanowiła zrobić sobie tatuaż. Niestety, coś poszło nie tak i wkradła się literówka - miało być "Mam moc", wyszło "Mam mog". Jak(...) mi przypominało, jakie to mam szczęście w życiu" - żartuje Domańska na Instastory. Co jej radzicie?

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • ...ułożone na poduszce.  Dodatkowo na prawej łopatce ma tatuaż! "Nie boję się. Urodziłam się po to, żeby to zrobić “ - głosi napis po angielsku.  Są to słowa Joanny d’Arc, a raczej fragment całego cytatu(...) połączenie słów Dziewicy Orleańskiej, z nagimi plecami Perfekcyjnej Pani Domu, z drogą biżuterią i atłasami, to dobry wybór?  Na szczęście napis na plecach Małgoni został wykonany tylko na potrzeby...

 • Tatuażysta uratował twarz Rihanny

  Rihanna przyznała, że zamierzała zrobić sobie tatuaż na twarzy. Na szczęście dla wszystkich jej osobisty tatuażysta odmówił wykonania ozdoby.

 • "Blindspot: Mapa zbrodni": Jamie Alexander - dziewczyna z tatuażami

  ...w związku z tym zwyczajowo "Jane Doe"), której ciało pokryte jest tajemniczymi, misternymi tatuażami. Kobieta nie pamięta, kim jest i skąd się tam wzięła. Jednego tatuażu nie sposób przeoczyć: jest to nazwisko agenta FBI Kurta Wellera, które widnieje na plecach bohaterki. "Jane", agent Weller oraz inni pracownicy FBI szybko zdają sobie sprawę, że każdy tatuaż na jej ciele to zbrodnia, której...

 • "Dziewczyna z tatuażem": Zwiastun!

  Zobacz zwiastun najnowszego filmu Davida Finchera "Dziewczyna z tatuażem", będącego ekranizacją pierwszej części kryminalnej trylogii "Millennium" Stieg Larssona. W głównych rolach występują: Daniel Craig i Rooney Mara.

 • Katie Price: Mam tatuaże w intymnych miejscach!

  .... Teraz postanowiła się pochwalić faktem, że jest posiadaczką tatuaży w intymnych miejscach! "Mam tatuaże rozmieszczone w różnych częściach mojego ciała. W sumie jest ich osiem. Kilka z nich znajduje się w intymnych miejscach" - wyznała w programie "Loose Woman". Katie Price kilkoma swoimi ozdobami pochwaliła się na wizji, widoku tych najbardziej intymnych na szczęście jednak oszczędziła widzom...

 • Angelina Jolie: Tygrys z Tajlandii

  Amerykańska gwiazda filmowa Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ), z pewnością jeszcze długo będzie mogła wspominać swoją niedawną wizytę w Tajlandii. Wróciła z niej bowiem z tygrysem. Tatuaż przedstawiający dzikiego kota zdobi teraz jej plecy. To już dwunasty tatuaż na ciele aktorki.

 • "Barwy szczęścia": Pippi Langstrumpf z tatuażem - rozmowa z Heleną Englert

  .... Wyzwaniem była dla mnie sekwencja scen z dwoma mężczyznami, którzy próbowali upić i wykorzystać moją bohaterkę. Trudno było mi wyobrazić sobie tę sytuację, bo - na szczęście - nie mam do czynienia z takimi(...) jedyna w swoim rodzaju. Ma w sobie dużo groteski, w związku z czym przypomina trochę Pippi Langstrumpf. Z kolei z wyglądu wydaje mi się podobna do głównej bohaterki filmu "Dziewczyna z tatuażem...

 • Scarlett Johansson: Szczęśliwa podkowa

  Scarlett Johansson powiększyła swoją kolekcję tatuaży. Nowy nabytek, usytuowany tym razem na prawym boku na wysokości żeber, dumnie przedstawiła przed obiektywami aparatów - to końska podkowa i napis "Lucky You".