• Informacje na temat:

  tatuaż plecy kobieta

Artykuły na temat: tatuaż plecy kobieta
 • Gosia to piękna kobieta i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W mediach społecznościowych regularnie umieszcza zdjęcia swojej osoby, a fani komentują jej urodę. Czasem gwieździe przytrafiają się(...) ułożone na poduszce.  Dodatkowo na prawej łopatce ma tatuaż! "Nie boję się. Urodziłam się po to, żeby to zrobić “ - głosi napis po angielsku.  Są to słowa Joanny d’Arc, a raczej fragment całego cytatu...

 • Tatuaże Ilony Felicjańskiej. Co oznaczają?

  "Robienie tatuaży zakończyło się dla mnie wraz z moim rozwojem duchowym" - mówi Ilona Felicjańska. Jaskółka, motyl, ptak w otwartej klatce i niezapominajka są dla modelki symbolami poszukiwanej wolności, przemian i zamykania pewnych rozdziałów w życiu.

 • "Blindspot: Mapa zbrodni": Jamie Alexander - dziewczyna z tatuażami

  ...12 listopada na antenie Canal+ zadebiutował nowy serial kryminalny "Blindspot: Mapa zbrodni". Znaleziona w centrum Nowego Jorku wytatuowana kobieta staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. W głównej roli występuje znana z ekranizacji komiksów Marvela "Thor" Jaimie Alexander. Kolejne odcinki serialu można oglądać w czwartki o godz. 21 w Canal+.

 • Jamie Alexander: Naga i wytatuowana

  Gwiazdę filmu "Thor" - Jamie Alexander - oglądać będziemy mogli w głównej roli w kryminalnym serialu NBC "Blindspot". Aktorka zaprezentuje w nim wytatuowane ciało.

 • Blindspot: Mapa zbrodni

  Na Times Square w Nowym Jorku w zamkniętej torbie zostaje znaleziona kobieta, której ciało pokrywają tatuaże. Niczego nie pamięta, nie wiadomo, kim jest....

 • Britney Spears: Najseksowniejszy tatuaż

  Internauci odwiedzający witrynę brytyjskiego internetowego magazynu "Loaded" zadecydowali swoimi głosami, że Britney Spears jest najseksowniejszą spośród wszystkich gwiazd, które mają ciało ozdobione tatuażem. Amerykańska piosenkarka ma m.in. wytatuowanego aniołka w dolnej połowie pleców.

 • Blindspot: Mapa zbrodni

  W zamkniętej torbie na Times Square w Nowym Jorku zostaje znaleziona kobieta, której ciało pokrywają tatuaże. Niczego nie pamięta, nie wiadomo, kim jest....

 • Uwielbia tatuaże, ma ich kilka

  - Polacy uwielbiają narzekać na złą pogodę, a za nią obwiniać... jej prezenterki. Uodporniłam się i oskarżenia "biorę na klatę" - śmieje się znana pogodynka, Marzena Sienkiewicz.

 • Blindspot: Mapa zbrodni

  W zamkniętej torbie na Times Square w Nowym Jorku zostaje znaleziona kobieta, której ciało pokrywają tatuaże. Niczego nie pamięta, nie wiadomo, kim jest....

 • "Czerwony smok": Więcej szczegółów

  Coraz bliżej premiera kolejnego filmu o Hannibalu Lecterze, mrocznego thrillera "Czerwony smok" . Wciąż zatem poznajemy kolejne szczegóły na temat fabuły tego dzieła. Twórcy zapewniają, że produkcja będzie straszniejsza i bardziej pogłębiająca niż pierwsza adaptacja powieści Thomasa Harrisa.