• Informacje na temat:

  tatuaż polskiej aktorki

Artykuły na temat: tatuaż polskiej aktorki
 • "Dziewczyna z tatuażem": Zwiastun!

  Zobacz zwiastun najnowszego filmu Davida Finchera "Dziewczyna z tatuażem", będącego ekranizacją pierwszej części kryminalnej trylogii "Millennium" Stieg Larssona. W głównych rolach występują: Daniel Craig i Rooney Mara.

 • Jennifer Lawrence żałuje tatuażu z "Igrzysk śmierci"

  Jennifer Lawrence żałuje tatuażu z "Igrzysk śmierci". Gwiazda popularnej serii czuje się "oszukana" przez kolegów z planu.

 • Anna Matysiak w "Bodo" i "Listach do M. 2"

  Gdy zakryję tatuaże, dobrze wpisuję się w stylistykę lat 20. - twierdzi Anna Matysiak. Aktorka zachwyciła się strojami z epoki międzywojnia na planie serialu "Bodo". Zamierza nawet przemycać elementy ówczesnej stylistyki do swojej codziennej garderoby.

 • ​"Lion. Droga do domu": Rooney Mara wspiera Deva Patela

  Rooney Mara ("Dziewczyna z tatuażem") partneruje Devowi Patelowi ("Slumdog. Milioner z ulicy", "Hotel Marigold") w filmie zainspirowanym prawdziwą historią o nadzwyczajnej odwadze i wielkiej sile miłości - "Lion. Droga do domu". Produkcję na ekranach polskich kin oglądać można od 2 grudnia.

 • Scarlett Johansson jakiej nie znacie

  ..."W jej wydaniu wszystko potrafi być erotyczne, nawet gotowanie..." - tak o Scarlett Johansson mówi John Leguizamo, kolega z planu komedii "Szef". W nowym filmie twórcy hitu "Iron Man" piękna aktorka uwodzi i zaskakuje unikalnym wyglądem - tatuażami i czarną peruką w stylu Bettie Page.

 • Figura jak Alexis z "Dynastii"!

  Kasia Figura w różowym kostiumiku a'la podrabiana Chanel, z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy!

 • "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Daisy Ridley wzruszyła się po seansie finalnej wersji filmu

  ...aktorki nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. W październiku w internecie pojawił się film, w którym równie emocjonalnie reaguje na zwiastun "Przebudzenia Mocy".  Ridley wyjawiła także swój stosunek do fanów i ich oczekiwań wobec filmu. "To miłe, że ludzie tak wyczekują filmu. Ale niektórzy robią sobie tatuaże z wizerunkiem mojej twarzy. Już teraz! Nie znają nawet historii Rey, mojej postaci. Dla...

 • Julia Kijowska: Nowa Krystyna Janda

  Julia Kijowska jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie (2005). Ekranowym debiutem aktorki był występ w filmie Katarzyny Adamik "Boisko bezdomnych" (2008), w tym samym roku stworzyła też(...) "Głęboka woda". Za rolę w filmie Sławomira Fabickiego "Miłość" Kijowska otrzymała wyróżnienie dla najlepszej aktorki na festiwalu w Salonikach oraz nominację do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. "Nie...

 • Oto gwiazdy 2012 roku?

  Jessica Chastain, Rooney Mara i Mia Wasikowska. Czy one będą "numerem jeden" w Hollywood? Tak sugeruje znany magazyn "Vanity Fair", który umieścił aktorki na liście 11 gwiazd, mających "rządzić" filmem w 2012 roku.

 • "Carol": Erotyczna scena między Cate Blanchett i Rooney Marą

  Najnowszy film Todda Haynesa "Carol" z Cate Blanchett i Rooney Marą podbija serca publiczności w Cannes i olśniewa krytyków. Obie aktorki wystąpiły w gorącej scenie lesbijskiej.