• Informacje na temat:

  tatuaż u chłopaka

Artykuły na temat: tatuaż u chłopaka
 • Miłosny tatuaż Aguilery

  Christina Aguilera, 24-letnia amerykańska wokalistka, planuje wyjść za swojego chłopaka Jordana Bratmana. Na razie zrobiła sobie dla niego miłosny tatuaż.

 • Lady Gaga i ofiary przemocy seksualnej jednoczą się jednym tatuażem

  Lady Gaga zainicjowała akcję, która ma na celu zsolidaryzowanie ofiar przemocy seksualnej. Wokalistka, która przyznała, że sama jej doświadczyła, zrobiła sobie specjalny tatuaż. W jej ślady poszły dziesiątki innych osób.

 • 18-latka: Nowy chłopak i nowy tatuaż

  Miley Cyrus w listopadzie rozstała się z aktorem Liamem Hemsworthem. Fanów młodej piosenkarki na pewno zainteresuje fakt, że Miley ma nowy tatuaż, który ma symbolizować czwórkę rodzeństwa gwiazdy. To już piąta tego typu ozdoba na ciele Miley Cyrus. "Każdy z tatuaży ma dla niej ogromne znaczenie. Wszystkie odnoszą się do członków jej rodziny i przyjaciół" - komentuje osoba z otoczenia nastoletniej...

 • Nowy tatuaż Rihanny. Wideo!

  Piosenkarka pochwaliła się nowym tatuażem podczas telewizyjnego talk show "The Ellen DeGeneres". Rihanna zdradziła, że to jej 13 tatuaż. "Popełniania błędów nie jest złe. Ważne tylko, by nie popełnić(...) Rihannę ujawniającą nowy tatuaż: Przeczytaj również: Jej nowy chłopak to też ziółko? Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

 • "Yuma": Banda chłopaków przeżywa własny western

  ...wywołuje były radziecki żołnierz Opat (Tomasz Kot). Na jego plecach widnieje tandetny tatuaż diabła gwałcącego kobietę, który "ożywa" w trakcie żołnierskiej libacji. Groza. Największą karą i ujmą jest...

 • Ekranizacja kryminalnego bestsellera

  Wszyscy fani filmowej adaptacji "Dziewczyny z tatuażem" oraz trylogii "Millennium" Stiega Larssona z pewnością będą zachwyceni na wieść o kolejnej ekranizacji bestsellerowego skandynawskiego kryminału.

 • Aguilera: Zaręczyny w grudniu?

  Brytyjskie media plotka rskie twierdzą, że w najbliższym czasie Christina Aguilera przyjmie zaręczyny od swojego chłopaka Jordana Bratmana. Ten podobno miał już zakupić pierścionek, ale z jego wręczeniem czeka na urodziny wokalistki.

 • Piotr Stramowski: Miałem ochotę na spektakularną metamorfozę

  W kontynuacji słynnego "Pitbulla" Piotr Stramowski kreuje nowy typ policyjnego bohatera - "Majami" ma tatuaże i nosi irokeza. "Przyjaciel, który zobaczył mnie zaraz po ścięciu włosów, nie poznał mnie. Był w szoku" - tak aktor wspomina okoliczności swojej metamorfozy.

 • "Palenie mnie inspiruje"

  ..."Rock N Roll Gangster" to spora dawka hip hopu, czego z pewnością fani zespołu w ogóle się nie spodziewali. Z okazji premiery albumu o gangsterach, marihuanie i tatuażach, z Fieldym rozmawiał Maciek...

 • "Poukładać sobie życie"

  ..., konfliktach wśród polskich hiphopowców, kasie, najnowszych tatuażach Juzka i ulubionych filmach Eldo. Jeśli chcecie się dowiedzieć dlaczego Edlo nie lubi zespołu Illusion, o tym, co różni Dorotę...