• Informacje na temat:

  tatuaż zombie

Artykuły na temat: tatuaż zombie
 • Ujawniono przyczynę śmierci Zombie Boya. Jak zginął Rick Genest?

  Według raportu koronera Zombie Boy, model znany z teledysku Lady Gagi, muzyk oraz aktor, zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Przypomnijmy, że celebryta zginął po upadku z balkonu w wieku 32 lat.

 • Zombie Boy nie żyje. Samobójstwo czy wypadek?

  Znany z teledysków Lady Gagi ("Born This Way") i Honoraty Skarbek ("Sabotaż") model Zombie Boy zmarł na krótko przed swoimi 33. urodzinami. Jego bliscy twierdzą, że nie było to samobójstwo.

 • Zombie Boy nie żyje. Honorata Skarbek pożegnała modela

  Zombie Boy, 32-letni model znany z teledysku Lady Gagi "Born This Way", a także aktor i muzyk, popełnił samobójstwo. Richarda Genesta pożegnała współpracują z nim przy teledysku "Sabotaż" Honorata Skarbek".

 • Kim był Zombie Boy? Model z teledysków Lady Gagi i Honoraty Skarbek nie żyje

  Rick Genest, czyli Zombie Boy nie żyje. Model znany z teledysków "Born This Way" Lady Gagi i "Sabotaż" Honoraty "Honey" Skarbek popełnił samobójstwo. Zmarł sześć dni przed swoimi urodzinami.

 • Zombie Boy nie żyje. Ceniony model, aktor i muzyk miał 32 lata

  Znany z teledysków Lady Gagi ("Born This Way") i Honoraty Skarbek ("Sabotaż") model Zombie Boy zmarł w wieku 32 lat. Popularny artysta popełnił samobójstwo sześć dni przed swoimi urodzinami.

 • Zombie Boy nie żyje. Znany model, aktor i muzyk miał 32 lata

  Znany z teledysków Lady Gagi ("Born This Way") i Honoraty Skarbek ("Sabotaż") model Zombie Boy zmarł w wieku 32 lat. Popularny artysta popełnił samobójstwo sześć dni przed swoimi urodzinami.

 • "Wiemy jak powinien brzmieć Slayer"

  Kiedyś straszący najeżonymi gwoźdzami przedramionami, zaś od kilku lat rozpoznawany po ozdobionej tatuażami łysej głowie. Te wizerunki Kerry'ego Kinga ma w pamięci każdy szanujący się fan thrash metalu. Jednakże najważniejsze w przypadku tego drobnego, 37-letniego, obdarzonego wielkim poczuciem humoru dżentelmena jest to, że równo 20 lat temu począł bestię, której nadano imię Slayer. Pomimo...

 • Steven Wilson: Chcę występować dla Polaków

  ...pojęcie o grach komputerowych, jest jak pojęcie starszych ludzi - strzelanina, zombie, krew i tego typu rzeczy. Więc kiedy w końcu zabrałem się do tego, by obejrzeć "Last Day of June" byłem naprawdę(...) kiedy jesteś muzykiem lub artystą, absolutnie najdziwniejszą rzeczą, jaka może cię spotkać, jest moment, gdy musisz skonfrontować się ze swoimi fanami... którzy mają tatuaż twojej twarzy na swoim...

 • Tam gdzie wódka ma czarny kolor! Najlepsze thrillery Skandynawii

  ...hollywoodzkiego kina z happy endem i aktorkami o urodzie modelek. David Fincher ("Dziewczyna z tatuażem") wypowiada się bardziej metaforycznie, sugerując, że tym "czymś" są wiarygodni bohaterowie i spowijający(...) przyrody rozsławi krwawe "Zombie SS", a do piekła betonowych blokowisk przeniesie nas psychothriller "Babycall". Jeśli komuś wciąż mało, to chłopcy z poprawczaka zapraszają na Bastoy - "Wyspę...