• Informacje na temat:

  tatuaże david beckham

Artykuły na temat: tatuaże david beckham
 • Beckhamowie: Rocznicowe tatuaże

  Z okazji 6. rocznicy zawarcia małżeństwa (przypadającej 4 lipca) nowe tatuaże sprawili sobie Victoria i David Beckhamowie. Najpierw ozdobą na ramieniu pochwalił się kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii. Hebrajski tatuaż tak spodobał się byłej wokalistce Spice Girls, że zdecydowała sobie zrobić taki sam na szyi.

 • Victoria Beckham i David Beckham świętują rocznicę ślubu. 19 lat minęło

  Na Instagramie Victoria Beckham opublikowała swoje zdjęcie z mężem. W środę (4 lipca) minęło 19 lat od jej ślubu z Davidem Beckhamem.

 • Radzimir Dębski: Ekstrawagancki tatuaż

  ...został wykonany Londynie u artysty, z którego usług wcześniej korzystali m.in. David Beckham czy Angelina Jolie. "Były trzy sesje, łącznie zajęło to 17 godzin. Jeśli tatuażysta nie był czegoś pewien...

 • Drugi ślub Victorii Beckham

  ..."VIII.V.MMVI" - taką treść zawiera nowy tatuaż na nadgarstku Victorii Beckham. Żona Davida Beckhama w ten oryginalny sposób upamiętniła odnowienie przysięgi małżeńskiej.

 • Polski metal: Nieodkryty potencjał

  ...konieczne jest zapewnienie jako takiej sprzedaży. Nie od dziś na wielu zagranicznych zdjęciach zauważam celebrytów w rodzaju Megan Fox, Elijah Wooda, Jima Carreya, ale i słynnych sportowców, w tym Davida Beckhama, paradujących w koszulkach Megadeth czy Iron Maiden. Will Smith wraz z żoną Jadą Pinkett (także wokalistką numetalowej grupy Wicked Wisdom) zasłuchują się ponoć w szwedzkim Soilwork, a młode...

Dyskusje na temat: tatuaże david beckham