• Informacje na temat:

  tatuaże doda i jej nowy tatuaż

Artykuły na temat: tatuaże doda i jej nowy tatuaż
 • Doda dobrze się zabezpiecza

  Dorota Rabczewska zaczęła przywiązywać wagę do przeznaczenia. Doszła do wniosku, że przed złymi mocami trzeba się dobrze ochronić... tatuażem. Piosenkarka zabezpiecza się też finansowo - podpisała właśnie kontrakt płytowy.

 • Co łączy Kaczyńskiego z Dodą?

  Grzegorz Schetyna porównał Platformę Obywatelską do zespołu U2, co oburzyło fanów irlandzkiej grupy. Przewodniczącemu trzeba jednak oddać, że wytyczył nowy szlak w politycznej retoryce. Podążmy tym szlakiem i przekonajmy się, które gwiazdy muzyki odpowiadają asom świata polityki.

 • "Nie chcemy basenów i willi"

  ...licencji. Mam nawet w domu okładkę, z napisem po japońsku Delight. I tak sobie myślę, że sobie zrobię taki tatuaż jak Doda (śmiech) . Wracając jeszcze do płyty - są na niej nowe nagrania, a także nowe(...) angielsku i chcemy w ten sposób ją promować bez kompleksów. Bardzo długo się nad tym zastanawialiśmy czy grać piosenki z "Od Nowy", które trafiły na "Breaking Ground" po polsku. I ja sobie wyobraziłam...

 • Z kim spotyka się Deląg?

  Dotąd można go było oglądać jedynie w TVN Warszawa. Teraz wreszcie debiutuje na antenie TVN. Nowy program aktorki Doroty Deląg - Spotkania Doroty.

 • Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2020

  Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w pierwszym współczesnym polskim horrorze skierowanym do szerokiej publiczności? Łysy i wytatuowany Mateusz Damięcki w dramacie o świecie kiboli i stadionowych chuliganów? Wreszcie - Dawid Ogrodnik jako legendarny oszust i król złodziei... Oto 10 najbardziej oczekiwanych polskich filmów 2020.