• Informacje na temat:

  tatuaże doda i jej nowy tatuaż

Artykuły na temat: tatuaże doda i jej nowy tatuaż
 • Blanka Lipińska wyjawiła prawdę dopiero teraz! Zaskakujące czego doświadczyła

  Życie pisze niesamowite scenariusze. Przekonała się o tym Blanka Lipińska (35 l.), która w przeszłości była szarą myszką w niczym nieprzypominającą dzisiejszej siebie. Pisarka zdradziła, jak wyglądało jej dawne życie, a także opowiedziała o początkach znajomości z Baronem (37 l.). O tych faktach nikt nie wiedział!

 • Małgorzata i Jacek Rozenkowie: Pierwsze spięcie po rozwodzie!

  ...wzorcowe relacje Małgorzaty Rozenek (35 l.) i jej byłego to już przeszłość! Wszystko oczywiście przez jej nowy związek z byłym kochankiem Dody, Radkiem Majdanem. Jakiś czas temu przestali ukrywać się(...) rozmowę. Nie podoba mu się, że Radek zbyt intensywnie wczuwa się w rolę opiekuna jego dzieci. Odwozi je do szkoły, zabiera na treningi piłki nożnej. Staś i Tadzio często towarzyszą mamie i jej...

 • Adam najpierw przesyłał Szulim niewinne SMS-y oraz płyty zespołów, które powinna poznać. Niedawno pomógł jej wybrać nowy tatuaż i salon, w którym mogłaby go bezpiecznie zrobić. Na koncercie Iron Maiden(...) wylansować. Teraz wokalista ma nowy cel - 35-letnią dziennikarkę. "Nergal zainteresował się Agnieszką około roku temu" - mówi "Na Żywo" osoba z otoczenia muzyka. "Zaimponowała mu jej przebojowość...

 • Doda dobrze się zabezpiecza

  Dorota Rabczewska zaczęła przywiązywać wagę do przeznaczenia. Doszła do wniosku, że przed złymi mocami trzeba się dobrze ochronić... tatuażem. Piosenkarka zabezpiecza się też finansowo - podpisała właśnie kontrakt płytowy.

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

 • Doda wybrała się do Mediolanu, stolicy światowej mody, na wielkie zakupy. Nie spodziewała się, że ta wyprawa zakończy się nawiązaniem znajomości z Tommym Lee - szalonym byłym mężem Pameli Anderson.

 • Co łączy Kaczyńskiego z Dodą?

  Grzegorz Schetyna porównał Platformę Obywatelską do zespołu U2, co oburzyło fanów irlandzkiej grupy. Przewodniczącemu trzeba jednak oddać, że wytyczył nowy szlak w politycznej retoryce. Podążmy tym szlakiem i przekonajmy się, które gwiazdy muzyki odpowiadają asom świata polityki.

 • Ewelina Lisowska kopiuje Rihannę?

  W sieci można już obejrzeć najnowszy teledysk Eweliny Lisowskiej do piosenki "W stronę słońca". Reakcje fanów? Te są różne. Niektórzy internauci zarzucają piosenkarce kopiowanie teledysku Rihanny do przeboju "We Found Love".

 • "Kozyra miał rację"

  "Nieodporny rozum" - 22 miliony odtworzeń, "W stronę słońca" - 18 milionów, majowe "Jutra nie będzie" - już 2 miliony. A to tylko statystyki z You Tube. Do tego dochodzi radiowy eter, który Ewelina Lisowska podbiła w podobnym stopniu. Jak 21-letnia rewelacja komentuje swój sukces?