• Informacje na temat:

  tatuaże kasia

Artykuły na temat: tatuaże kasia
 • Kasia Nosowska zrobiła sobie pierwszy tatuaż. Robi wrażenie!

  Kasia Nosowska (47 l.) zmiany w swoim życiu postanowiła zaakcentować tatuażem.

 • K. Kowalska: Japoński tatuaż

  Podczas koncertu sylwestrowego w TVP na plecach Kasi Kowalskiej będzie można zobaczyć japońskie znaki, które oznaczają słowo "samotność". Jak się okazuje, spory tatuaż jest zmywalny.

 • Tatuaż

  Kasia (Karolina Porcari) pracuje w nowoczesnym biurowcu. Zaleca się do niej ochroniarz Tolek (Przemysław Bluszcz), który usiłuje pokazać jej swój nowy...

 • Figura jak Alexis z "Dynastii"!

  Kasia Figura w różowym kostiumiku a'la podrabiana Chanel, z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy!

 • Laluna Unique z "Królowych życia" na zdjęciu sprzed lat! Aż trudno w to uwierzyć!

  Laluna Unique to tak naprawdę Kasia z Oławy, która przed laty wyjechała do Niemiec za chlebem.  Kobieta kilka lat temu postanowiła zacząć "poprawiać" swoją urodę.  Zaczęła jeździć do Turcji na kolejne operacje plastyczne. Pieniędzy nie szczędziła też na kolejne tatuaże. Dziś raczej nikt nie jest w stanie przejść obok niej obojętnie.  Jakiś czas temu zainteresowała się nią należąca do TVN...

 • Agnieszka Chylińska odebrała "Paszport Polityki"

  Agnieszka Chylińska, wokalistka grupy O.N.A., odebrała we wtorek, 8 stycznia, prestiżową nagrodę tygodnika "Polityka", czyli słynny "Paszport". W poprzednich latach wyróżnienie to w kategorii Rock-Pop-Estrada odbierali m.in. Kazik Staszewski, Wojtek Waglewski, Kasia Nosowska oraz Ryszard "Tymon" Tymański.

 • Tomasz Kot schudł do roli 15 kg!

  Kasia Figura z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy! Tak odmienionych aktorów ujrzeliśmy na planie zdjęciowym "Yumy" Piotr Mularuka. Zobacz zdjęcia!

 • Marek Kościkiewicz z gośćmi

  "Nic się nie zmieniło od chwili, kiedy po raz pierwszy usłyszałem swoją piosenkę w jednej ze stacji radiowych i z wrażenia zatrzymałem samochód na środku skrzyżowania" - tak Marek Kościkiewicz podsumowuje 25-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji wychodzi płyta "25" z największymi przebojami.

 • Laluna Unique szokuje wyglądem! W nowym sezonie "Królowych Życia" przebije Dagmarę?

  ...z Turcji, gdzie przechodziła operację pośladków.  Kasia kocha też tatuaże i oficjalnie pracuje jako "modelka tattoo". Rzeczywiście w jednym z odcinków brała nawet udział w jakiejś sesji zdjęciowej(...) Godlewskie.  Przebić je postanowiła niejaka Laluna Unique. Kobieta jest fanką operacji. Zainteresowała się nią stacja TTV, proponując udział w programie "Królowe Życia".  Celebrytka ma na imię Kasia...

 • Specjalna płyta: Rak. To się leczy!

  Pod koniec lutego ukazała się płyta "Krople rosy - muzyka nadziei", składanka utworów polskich wykonawców wydana na potrzeby kampanii społecznej "Rak. To się leczy!".