• Informacje na temat:

  tatuaże kobiety

Artykuły na temat: tatuaże kobiety
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska o swoich tatuażach

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska podkreśla, że dla niej tatuaże to nie tylko oryginalne ozdoby, lecz także pamiątki ważnych chwil w życiu. Zdaje się potwierdzać regułę, że kto raz zrobi sobie tatuaż, rzadko poprzestaje na jednym i szybko chce kolejnych. Jej ciało zdobi m.in. kotwica, smok i liść. Zanim starszy syn Kurzajewskich - Franciszek - osiągnął pełnoletność, rodzice również bez wahania pozwoli...

 • Anna Matysiak: Tatuaże i mocny makijaż

  Tatuaże i wyrazisty makijaż to znaki rozpoznawcze aktorki Anny Matysiak. Te atrybuty przydały się jej podczas pracy przy surrealistycznym serialu "Lifting" - o kobietach, które mają obsesję na punkcie swojego wyglądu, i które wyróżnia bardzo odważny wizerunek.

 • Britney Spears: Najseksowniejszy tatuaż

  Internauci odwiedzający witrynę brytyjskiego internetowego magazynu "Loaded" zadecydowali swoimi głosami, że Britney Spears jest najseksowniejszą spośród wszystkich gwiazd, które mają ciało ozdobione tatuażem. Amerykańska piosenkarka ma m.in. wytatuowanego aniołka w dolnej połowie pleców.

 • Jamie Alexander: Dziewczyna z tatuażami

  Akcja serialu "Blindspot: Mapy zbrodni" rozgrywa się w różnych miejscach na świecie. Rozpoczyna się od pojawienia się na Times Square w Nowym Jorku pięknej kobiety o nieznanej tożsamości (nazwanej(...) zadzwonię i spytam, skoro o tym wspominasz. Tatuaże w serialu są fantastyczne. Pokazuję je tak często na ekranie i nie staram się zanadto ich zakrywać, bo sama powiedziałam producentom: "Nie skąpcie tych...

 • Kobiety w życiu Matta Damona

  Rodzinny świat Matta Damona pełen jest kobiet. Aktor ma aż cztery córki. Piątą kobietą jego życia jest żona Luciana Bozan Barroso - są małżeństwem od 14 lat. Niedawno gwiazdor imiona wszystkich córek wytatuował sobie na ramieniu.

 • Tatuaż z twarzą pobitej Rihanny?

  Przypomnijmy, że w 2009 roku Chris Brown dotkliwie pobił ówczesną partnerkę Rihannę. Gdy kilka dni temu piosenkarz pochwalił się nowym tatuażem prezentującym zdeformowaną twarz kobiety, amerykańskie(...) czaszkę z dnia Wszystkich Świętych, którą zobaczył wymalowaną na jednej ze ścian" - wytłumaczył reprezentant wokalisty. "To nie jest Rihanna ani twarz pobitej kobiety, jak błędnie podano" - dodał...

 • Kobiety mają "Seks...", faceci "Kaca..."

  Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ed Helms, Bradley Cooper? Nie wzruszajcie ramionami! Aktorzy komediowej serii "Kac Vegas" są dziś popularniejsi od Sarah Jessiki Parker i jej koleżanek z "Seksu w wielkim mieście"!

 • Matt Damon, trzy kobiety i Nowy Jork

  Bohaterkami filmu "Margaret" będą trzy kobiety: nastolatka (w tej roli Anna Paquin) mieszkająca w Nowym Jorku, jej matka oraz pewna dziewczyna, która stara się o odszkodowanie za wypadek, któremu uległa. Nie ujawniono, w jakie postaci wcielą się Matt Damon i Mark Ruffalo. Kontrakt na udział w filmie podpisały także J. Smith-Cameron, żona reżysera oraz Jeannie Berlin. Zdjęcia rozpoczną się we...

 • Patryk Vega niknie w oczach! Tak szczupły nie był nigdy

  Patryk Vega jest coraz chudszy. Reżyser serii "Pitbull" i "Kobiety mafii" oraz filmów takich jak "Botoks" czy "Służby specjalne" w ostatnich miesiącach przeszedł ogromną metamorfozę. Na początku tego roku chwalił się, że schudł 44 kilogramy. Z miesiąca na miesiąc wydaje się go ubywać.

 • Noomi Rapace: Kruchość w twardej skorupie

  Noomi Rapace pojawiła się jak do tej pory w przynajmniej kilku znakomitych produkcjach. Niejednokrotnie w swej karierze wcielała się w samodzielne i zimne kobiety - wojowniczki. Czy taki jej wizerunek to tylko aktorska maska?

Dyskusje na temat: tatuaże kobiety