• Informacje na temat:

  tatuaże mężczyzna

Artykuły na temat: tatuaże mężczyzna
 • Pawlikowska o piśmie i tatuażach

  .... W środku stał przepiękny, szczupły, muskularny mężczyzna, jak z obrazka. Miał na piersiach ogromny tatuaż i od razu wiedziałam, że chcę, żeby zrobił mi tatuaż" - wspomina Pawlikowska. "Tatuaże mają(...) dwa tatuaże. "Tatuaż to atrament zatopiony w ludzkiej skórze na zawsze. Jeden z tych tatuaży dostałam od indiańskiego szamana. To wąż, który ma mnie chronić. Natomiast drugi (w okolicy ucha) zrobiłam na...

 • Kelsy Karter: Tatuaż dla Harry’ego Stylesa był fałszywy

  Nowozelandzka wokalistka, Kelsy Karter, po zdobyciu zainteresowania mediów na całym świecie, przyznała, że tatuaż Harry'ego Stylesa na twarzy był podrobiony i miał służyć wypromowaniu jej ostatniej piosenki.

 • Nowe tatuaże Sinead O'Connor... na twarzy

  Irlandzka wokalistka Sinead O'Connor powiększyła swoją kolekcję tatuaży. Zaskakuje miejsce, które wykonawczyni przeboju "Nothing Compares 2 U" postanowiła trwale ozdobić - O'Connor wytatuowała inicjały bliskiego swemu sercu mężczyzny na... policzkach.

 • Lady Gaga i ofiary przemocy seksualnej jednoczą się jednym tatuażem

  ...w środku. Cały wieczór był przy mnie dumnie i bez najmniejszego wstydu. To jest prawdziwy mężczyzna!". Wokalistka zdecydowała się na zrobienie nowego tatuażu dopiero po występie na rozdaniu nagród...

 • Gwiazda lubi tatuaże ze swoim wizerunkiem

  Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne dziwnie się czuje, gdy widzi u fanów tatuaże ze swoją podobizną. Jednocześnie takie ozdoby ciała bardzo schlebiają gwieździe. Avril sama jest fanką tatuaży.

 • Piotr Stramowski: Miałem ochotę na spektakularną metamorfozę

  W kontynuacji słynnego "Pitbulla" Piotr Stramowski kreuje nowy typ policyjnego bohatera - "Majami" ma tatuaże i nosi irokeza. "Przyjaciel, który zobaczył mnie zaraz po ścięciu włosów, nie poznał mnie. Był w szoku" - tak aktor wspomina okoliczności swojej metamorfozy.

 • Fan Gosi Andrzejewicz na dowód swojej miłości wytatuował sobie jej imię i nazwisko

  Gosia Andrzejewicz powoli wraca na scenę, na której przez jakiś czas była mniej obecna. Pomimo tego, wokalistka ma oddaną grupę fanów, którzy czekają na jej muzykę i koncerty. Jeden z nich mocno zaskoczył swoją idolkę tatuażem, który zrobił sobie z myślą o wokalistce. "Odebrało mi mowę" - napisała w swoich mediach społecznościowych Andrzejewicz.

 • Tatuażysta uratował twarz Rihanny

  Pochodząca z Barbadosu gwiazda może pochwalić się pokaźną kolekcją tatuaży na swoim ciele. Wokalistka wytatuowała sobie m.in. gwiazdki na szyi i plecach, rewolwer na klatce piersiowej, czy wizerunek egipskiej bogini między piersiami. Piosenkarka chciała w październiku zafundować sobie "dziarę" również na twarzy, jednak nie zgodził się na to mężczyzna, który miał tatuaż wykonać. "Artysta...

 • Biblijne perwersje

  ..."Dziewczyna z tatuażem" ("The Girl with the Dragon Tatoo"), reż. David Fincher, USA 2011, dystrybutor UIP, premiera kinowa 13 stycznia 2012 roku.

 • ​"Lion. Droga do domu": Rooney Mara wspiera Deva Patela

  Rooney Mara ("Dziewczyna z tatuażem") partneruje Devowi Patelowi ("Slumdog. Milioner z ulicy", "Hotel Marigold") w filmie zainspirowanym prawdziwą historią o nadzwyczajnej odwadze i wielkiej sile miłości - "Lion. Droga do domu". Produkcję na ekranach polskich kin oglądać można od 2 grudnia.

Zdjęcia na temat: tatuaże mężczyzna
Dyskusje na temat: tatuaże mężczyzna