• Informacje na temat:

  tatuaże michala wiśniewskiego

Artykuły na temat: tatuaże michala wiśniewskiego
 • Dominika Tajner pozbyła się Michała na dobre! Nie zwlekała z tym!

  Dominika Tajner (40 l.) bardzo chce już zamknąć ten etap w swoim życiu i odciąć się od Michała Wiśniewskiego (46 l.). Wygląda na to, że jest na najlepszej drodze do tego.

 • Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski poszli do mediatora! Jest szansa na zgodę?!

  Kilka tygodni temu fani Michała Wiśniewskiego (46 l.) żyli nowiną o rozwodzie muzyka z Dominiką Tajner-Wiśniewską (41 l.). Teraz pojawiła się szansa na zgodę między małżonkami, z której oboje chcą skorzystać.

 • Była żona Wiśniewskiego załamana po jego ślubie

  Anna Świątczak (35 l.), żona Wiśniewskiego nr 3, w dniu kolejnego ślubu piosenkarza (40 l.) nie wyglądała ani nie czuła się najlepiej.

 • Dominika Tajner: Nie zatrzymam nazwiska Wiśniewska!

  Rozwód córki Tajnera i Michała Wiśniewskiego (47 l.) zbliża się wielkimi krokami. Termin rozprawy już niebawem.  Dominika postanowiła nie czekać na sąd i wzięła sprawy w swoje ręce.  Jakiś czas temu 40-latka zdecydowała się na drastyczny krok i wzięła się za usuwanie tatuażu z imieniem Michała.  "Już jest dużo bledszy, wiem, że Michał już przykrył moje imię innym malunkiem, ja zrobię podobnie...

 • Wiśniewski: Podróży poślubnej nie będzie!

  Ślub Michała Wiśniewskiego (40 l.) i Dominiki Tajner (35 l.), choć huczny i spektakularny, odbył się w cieniu choroby wokalisty, który jakiś czas temu publicznie ogłosił, że ma raka. Deklarował przy tym, że się nie da i planów weselnych nie zmieni. Inne jednak będzie musiał zweryfikować...

Wideo na temat: tatuaże michala wiśniewskiego
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.