• Informacje na temat:

  tatuaże rihanny

Artykuły na temat: tatuaże rihanny
 • Nowy pistolet Rihanny

  Do kolekcji tatuaży gwiazdy pop Rihanny, obok gwiazdek na szyi i inspirowanego plemieniem Maorysów znaku na prawym nadgarstku, dołączył przed kilkoma dniami pistolet na prawym boku.

 • Tatuaż z twarzą pobitej Rihanny?

  Przypomnijmy, że w 2009 roku Chris Brown dotkliwie pobił ówczesną partnerkę Rihannę. Gdy kilka dni temu piosenkarz pochwalił się nowym tatuażem prezentującym zdeformowaną twarz kobiety, amerykańskie media zasugerowały, że rysunek przypomina byłą dziewczynę gwiazdora. W sprawie zabrał głos przedstawiciel Chrisa Browna, który zaprzeczył doniesieniom. "Jego tatuaż przedstawia tradycyjną meksykańską...

 • Nowy tatuaż Rihanny. Wideo!

  Piosenkarka pochwaliła się nowym tatuażem podczas telewizyjnego talk show "The Ellen DeGeneres". Rihanna zdradziła, że to jej 13 tatuaż. "Popełniania błędów nie jest złe. Ważne tylko, by nie popełnić(...) Rihannę ujawniającą nowy tatuaż: Przeczytaj również: Jej nowy chłopak to też ziółko? Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

 • Rihanna ozdobiła dłoń tatuażem maoryskim

  Podczas pobytu w Nowej Zelandii Rihanna ozdobiła dłoń tatuażem maoryskim, wykonywanym tradycyjną metodą, w której tusz wtłaczany jest pod skórę przy użyciu dłuta i knypla.

 • Tatuaż? Nie w celu promocji "Tańca z gwiazdami"

  Dawid Kwiatkowski, gwiazda show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", i jego taneczna partnerka Janja Lesar razem zrobili sobie tatuaże. Muzyk wytatuował sobie napis "fleur rebelle", co oznacza "zbuntowany kwiat" i jest hołdem dla Rihanny, ulubionej artystki Kwiatkowskiego.

 • Tatuażysta uratował twarz Rihanny

  ...". Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

 • Willa Rihanny w ruinie

  Jak donosi amerykański reporter "Bravo", dom Rihanny znajduje się w opłakanym stanie. "W sypialni panuje totalny chaos i coś kapie z sufitu. Tu, jak również w pozostałej części domu, wyciekająca woda(...) stan rzeczy obwinia firmę remontową. Gwiazda w pewnym momencie uznała, że miarka się przebrała i postanowiła sprzedać willę. Posiadłość Rihanny liczy 800 metrów kwadratowych, mieści 8 sypialni i 10

 • Nowy tatuaż gwiazdy. Przesadziła?

  Wokalistka opublikowała w serwisie Twitter zdjęcie z nowym tatuażem. Gwiazda pop na palcach dłoni wytatuowała sobie różowy napis "Thug Life" (w dosłownym tłumaczeniu "Życie bandziora"). Tatuaż jest(...). To nie pierwszy tatuaż Rihanny. Gwiazda ozdobiła sobie ciało m.in. gwiazdami na karku, gwiazdą na uchu czy rewolwerem. Wokalistka ma również wytatuowany napis: "Każdy upadek to lekcja". Zobacz...

 • Rihanna może mieć kłopoty

  ...tatuaże mogą jedynie osoby posiadające specjalną licencję. Tym samym piosenkarka wykonując tatuaże złamała prawo. "Zajmujemy się tym incydentem" - skomentował rzecznik prasowy nowojorskiego wydziału ds. zdrowia i higieny. Prawnicy twierdzą, że wykonanie trzech tatuaży może kosztować Rihannę ponad 2000 dolarów. Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

 • Aaron Carter wytatuował sobie na twarzy Rihannę. Fani boją się o jego zdrowie

  Wokalista Aaron Carter, który popularnością cieszy się od dłuższego czasu głównie za sprawą skandali, znów postanowił przykuć uwagę fanów. Tym razem gwiazdor wytatuował sobie na twarzy podobiznę Rihanny.