• Informacje na temat:

  tatuaże rosyjskie

Artykuły na temat: tatuaże rosyjskie
 • Tomasz Kot rosyjskim gangsterem

  Fani Viggo Mortensena znają na pewno film "Wschodnie obietnice" (2007) Davida Cronenberga, w którym amerykański aktor koncertowo zagrał rosyjskiego gangstera Nikolaia. Teraz z podobnym zadaniem mierzy się Tomasz Kot ("Testosteron", "Ciacho", "Randka w ciemno"), który gra w kręconym właśnie filmie sensacyjnym "Yuma" w reż. Piotra Mularuka.

 • David Fincher i Rooney Mara znowu razem

  David Fincher wyreżyseruje film szpiegowski "Red Sparrow". W roli głównej na ekranie pojawi się Rooney Mara, która pracowała już z twórcą "Siedem" przy realizacji "Dziewczyny z tatuażem" i "The Social Network".

 • Krzysztof Krawczyk: "Maleńczuk zaskoczył mnie"

  ...tatuaże. albo Chciałem być piosenkarzem, zwiedziłem świat od Las Vegas po Krym. To są moje wątki biograficzne. - Daniel Wyszogrodzki w utworze "Jestem sobą" pisze: Jestem starym trubadurem, który(...), zobowiązuje mnie do ciągłych poszukiwań jakiegoś miejsca. Przecież ten Krawczyk przypomina konika polnego, skaczącego z kwiatka na kwiatek. Raz romanse rosyjskie, raz Bregovic biesiadny, raz "Disco relax...

 • 62-letni Mickey Rourke wygrał walkę bokserską

  Słynny aktor hollywoodzki, 62-letni Mickey Rourke pokonał na ringu w Moskwie amerykańskiego pięściarza zawodowego Elliota Seymoura. Walka, zakontraktowana na pięć rund, skończyła się już w drugiej.

 • Mickey Rourke na ringu w Moskwie

  Słynny aktor hollywoodzki, 62-letni Mickey Rourke stoczy w sobotę w Moskwie pierwszą po długiej przerwie walkę bokserską. Jego przeciwnikiem będzie młodszy o ... 41 lat amerykański pięściarz zawodowy Elliot Seymour.

 • Weekend w kinie: Dziewczyny w sieci

  Aż dziewięć filmów, w tym budzące duże emocje kontynuacje popularnych serii: "Halloween" i "Dziewczyna w sieci pająka", wchodzi na ekrany polskich kin w ostatni piątek października.

 • "Jestem głupim i próżnym artystą"

  ...: Chciałem być marynarzem, chciałem mieć tatuaże . albo Chciałem być piosenkarzem, zwiedziłem świat od Las Vegas po Krym . To są moje wątki biograficzne. Daniel Wyszogrodzki w utworze "Jestem sobą(...) obchodził w przyszłym roku, zobowiązuje mnie do ciągłych poszukiwań jakiegoś miejsca. Przecież ten Krawczyk przypomina konika polnego, skaczącego z kwiatka na kwiatek. Raz romanse rosyjskie, raz...

 • "Yuma": Banda chłopaków przeżywa własny western

  "Yuma" Piotra Mularuka to połączenie kina akcji, komedii, romansu i westernu. Opowiada historię Zygi (Jakub Gierszał), dowódcy grupy "jumaczy", który usiłuje poradzić sobie z małomiasteczkową rzeczywistością okresu transformacji.

 • Klubowa królowa opuszcza Ibizę. Wywiad z Sophie Ellis-Bextor

  Jak pogodzić wychowywanie trzech synów z tańczeniem w BBC, koncertowaniem w Rosji i nagrywaniem nowych piosenek? O to najlepiej pytać Sophie Ellis-Bextor.

 • Rihanna: Co klip to skandal

  Na dzień świętego Mikołaja fani Rihanny dostaną Rihannę we własnej osobie. Gwiazda pop wystąpi dziś (6 grudnia) o godzinie 19.30 w łódzkiej Atlas Arenie.

Zdjęcia na temat: tatuaże rosyjskie