• Informacje na temat:

  tatuaże znanych muzyków

Artykuły na temat: tatuaże znanych muzyków
 • Glaca i tatuaż na twarzy (nowa płyta "ZANG")

  Zapowiadany już przez nas solowy debiut Glacy, wokalisty znanego z zespołów i projektów Sweet Noise, My Riot, M.T. Void i Serce, otrzymał tytuł "ZANG".

 • Zombie Boy nie żyje. Znany model, aktor i muzyk miał 32 lata

  Znany z teledysków Lady Gagi ("Born This Way") i Honoraty Skarbek ("Sabotaż") model Zombie Boy zmarł w wieku 32 lat. Popularny artysta popełnił samobójstwo sześć dni przed swoimi urodzinami.

 • Usuwa tatuaże. To boli!

  Znany ze współpracy z wieloma gwiazdami piosenkarz i raper, który ma tatuaże prawie na całym ciele, m.in. na szyi, ramionach i plecach, stwierdził kiedyś, że żałuje niektórych z nich. Producent zdradził również, że zamierza poddać się zabiegowi ich laserowego usuwania. 34-letni muzyk przed kilkoma dniami pozbył się jednego tatuażu i w środę (22 kwietnia) podzielił się tą informacją ze swoimi...

 • Gwiazda lubi tatuaże ze swoim wizerunkiem

  Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne dziwnie się czuje, gdy widzi u fanów tatuaże ze swoją podobizną. Jednocześnie takie ozdoby ciała bardzo schlebiają gwieździe. Avril sama jest fanką tatuaży.

 • "Listy do M. 2": Zakościelny z nowym tatuażem

  ...jeszcze bardziej romantyczna, wyprodukowana przez TVN, trafi do kin w całej Polsce 13 listopada. Od wydarzeń znanych z "Listów do M" minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują...

 • Zombie Boy nie żyje. Ceniony model, aktor i muzyk miał 32 lata

  Znany z teledysków Lady Gagi ("Born This Way") i Honoraty Skarbek ("Sabotaż") model Zombie Boy zmarł w wieku 32 lat. Popularny artysta popełnił samobójstwo sześć dni przed swoimi urodzinami.

 • Max Cavalera: Muzyka - najmocniejszy narkotyk

  .... Kimś takim już nigdy nie będę. Sam ze sobą zawarłem ten pakt. Żeby nie wracać i budzić wśród ludzi strach tatuażem na szyi. Uwielbiałem wychodzić na miasto całą ekipą: banda wyrostków terroryzująca...

 • Amy Winehouse (1983-2011): Muzyka i przestroga

  Choć Amy Winehouse nie ma już wśród nas, to już zawsze będziemy ją wspominać jak jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek XXI wieku. A także artystkę, która na własne życzenie wciągnęła się w piekło narkotyków, by wreszcie umrzeć po przedawkowaniu alkoholu.

 • Ujawniono przyczynę śmierci Zombie Boya. Jak zginął Rick Genest?

  Według raportu koronera Zombie Boy, model znany z teledysku Lady Gagi, muzyk oraz aktor, zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Przypomnijmy, że celebryta zginął po upadku z balkonu w wieku 32 lat.

 • "Song to Song": Dziewiąte dzieło mistrza Terrence’a Malicka

  ..."Song to Song", rock'n'rollowe love story mistrza kina Terrence'a Malicka, w kinach oglądać będziemy od 19 maja. W obsadzie znaleźli się nominowani do Oscara Ryan Gosling ("La La Land", "Drive"), Michael Fassbender ("Wstyd", "Prometeusz") i Rooney Mara ("Dziewczyna z tatuażem") oraz zdobywczyni Oscara Natalie Portman ("Jackie", "Czarny łabędź"). Na ekranie pojawiają się także muzycy...