• Informacje na temat:

  taylor kitsch aktor

Artykuły na temat: taylor kitsch aktor
 • Vince Vaughn w obsadzie “Detektywa"

  Stacja HBO potwierdziła udział Vince’a Vaughna w drugim sezonie obsypanej nagrodami serii Nica Pizzolattiego. Aktor zagra jedną z czterech głównych ról.

 • "Detektyw": Colin Farrell nową twarzą serialu?

  ...skomentował tych doniesień. Prawdopodobnie serialowym partnerem Farrella zostanie Taylor Kitsch (znany m.in. z serialu "Friday Night Lights" oraz filmu "X-Men Geneza: Wolverine"), lecz na razie to(...)Ponoć w nowej transzy widzowie w roli tytułowego detektywa mają zobaczyć Colina Farrella. Aktor potwierdził tę informację w wywiadzie dla irlandzkiej gazety "Sunday World": - Jestem naprawdę...

 • Kogo uwielbiają nastolatki?

  Ogłoszono nominacje do nagród Teen Choice Awards 2007. To wyjątkowe wyróżnienia, gdyż laureaci zostają wyłonieni poprzez głosowanie internetowe, a swe głosy mogą oddawać jedynie osoby w wieku od 13 do 19 lat.

 • Przygoda za 300 mln dolarów

  "John Carter" zanosi się na jedno z najbardziej spektakularnych filmowych widowisk w przyszłym roku.

 • Niezwykle widowiskowy "John Carter"

  Do internetu trafił kilkuminutowy fragment "Johna Cartera" - najdroższej produkcji w historii Disneya.

 • Rihanna gra w statki, Dorociński z lękiem wysokości

  Aktorski debiut Rihanny w superprodukcji "Battleship. Bitwa o Ziemię", pierwszy pełnometrażowy film nominowanego do Oscara Bartka Konopki ("Lęk wysokości") oraz zdumiewająca ekranizacja "Wichrowych wzgórz" w reżyserii Andrei Arnold ("Fish tank") - to niektóre z tytułów, które trafiają w piątek na polskie ekrany.

 • Literackie bestsellery na ekranie

  W nadchodzący weekend w kinie rządzić będą ekranizacje, wśród których znalazły się: "Kobieta z Piątej Dzielnicy" Pawła Pawlikowskiego, "Savages: ponad bezprawiem" w reżyserii Olivera Stone'a oraz polska produkcja "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa" Wiktora Skrzyneckiego.

Wideo na temat: taylor kitsch aktor
 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.