• Informacje na temat:

  taylor lautner plotki

Artykuły na temat: taylor lautner plotki
 • Taylor Swift do byłego chłopaka: Nigdy nie będziemy już razem

  Taylor Swift ma nadzieję, że za pomocą swojej nowej piosenki "We Are Never Getting Back Together" da do zrozumienia swojemu byłemu chłopakowi, że nie będą już razem.

 • 20-latka zerwała z 17-latkiem

  Amerykańska piosenkarka Taylor Swift zakończyła romans z aktorem Taylorem Lautnerem - donoszą plotka rskie media zza oceanu.

 • Z kim spotyka się nastoletnia gwiazda?

  Amerykańska piosenkarka Taylor Swift jest związana z gwiazdorem filmu "Zmierzch", Taylorem Lautnerem. Para przyszła razem w niedzielę na mecz hokejowy w Staples Center w Los Angeles - donoszą plotka rskie media.

 • Tom Cruise zarabia najwięcej

  Wciąż nie cichną plotki i spekulacje na temat rozwodu Toma Cruise'a i Katie Holmes. Gwiazdor może się jednak pocieszyć... tytułem najlepiej zarabiającego aktora w Hollywood według "Forbesa".

 • Pattinson najseksowniejszy

  Pattinson 2. Tom Hiddleston 3. Johnny Depp 4. Michael Fassbender 5. Benedict Cumberbatch 6. Robert Downey Jr 7. Taylor Lautner 8. Paul Wesley 9. James McAvoy 10. Henry Cavill Interesują Cię plotki(...). głosujących, którzy wskazywali również na Roberta Downeya Jra ("Iron Man"), Taylora Lautnera (Saga "Zmierzch") oraz Henry'ego Cavilla ("Man of Steel"). Przypomnijmy, że w bieżącym roku na ekranach kin...

 • Bezkrwisty "Księżyc w nowiu"?

  ..., Orlanda i innych wiecznych chłopców Hollywood, którzy chcą już oddać ten szlachetny tytuł i przejść do ligi mężczyzn dojrzałych. Jak sugeruje trailer, Taylor "Jacob" Lautner, paradujący w obcisłych(...) w nim, gdy przeczytał takie bzdury w internecie. Podobno Pattinson ćwiczył na siłowni właśnie z Lautnerem. Ich "seksowne ciała" to wynik wielu miesięcy ćwiczeń. "Taylor dużo ćwiczył z Robem, dlatego ma...