• Informacje na temat:

  taylor swift i harry styles

Artykuły na temat: taylor swift i harry styles
 • Harry Styles ujawnił nieznany utwór. Posłuchaj "Medicine"

  Podczas ostatniego występu Harry Styles zaprezentował utwór pt. "Medicine". Fani zaczęli zastanawiać się, czy gwiazdor nie wspomniał w nim o tym, że jest biseksualny.

 • "Forbes": Taylor Swift najbogatszą gwiazdą przed trzydziestką

  Magazyn "Forbes", jak co roku, przygotował zestawienie najlepiej zarabiających gwiazd, które nie przekroczyły 30. roku życia. Na szczycie listy znalazła się Taylor Swift, która zgromadziła ponad 170 mln dolarów.

 • Fani Calvina Harrisa atakują Taylor Swift

  Sprawa rozstania Taylor Swift i Calvina Harrisa nabiera rumieńców. Tym razem wokalistka padła ofiarą komentarzy fanów szkockiego producenta, którzy zarzucają jej, że próbuje "zgnębić" swojego byłego chłopaka.

 • Harry Styles świntuszy w sms-ach

  ...stole. Nie mogę nawet powtórzyć jego słów, były tak niestosowne" - opowiada prezenterka. Rzecznik gwiazdora znanego z coraz liczniejszych podbojów (m.in. romans z Taylor Swift) zaprzeczył, jakoby Harry(...)44-letnia Yvette Fielding poznała Harry'ego Stylesa przez swojego syna Willa, który z wokalistą się kumpluje. Incydent z nieudanym podrywem miał miejsce podczas kolacji w grupie kilku osób - wśród...

 • Harry Styles: Seksualny predator

  Nie od dziś wiadomo, że Harry Styles z One Direction to kobieciarz. Wygląda jednak na to, że młody wokalista jest wręcz seksoholikiem. "Każdej nocy ma w swoim pokoju przynajmniej trzy, cztery dziewczyny. Zachowanie Harry'ego zaczyna się wymykać spod kontroli" - opowiada prasie zaniepokojony (a może zazdrosny?) przyjaciel Stylesa. "Podczas koncertu upatruje sobie jakąś dziewczynę, a potem zaprasza...

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • Harry Styles opublikował najpopularniejszego tweeta w 2015 roku

  Twitter opublikował zestawienie najpopularniejszych tweetów w 2015 roku oraz listę gwiazd z największą liczbą obserwujących ich użytkowników. W dobiegającym końca roku najpopularniejszym postem w tym serwisie społecznościowym był wpis członka grupy One Direction, Harry'ego Stylesa.

 • Harry Styles i James Corden całują się (wideo)

  Harry Styles z boysbandu One Direction i aktor James Corden zaszokowali fanów, całując się przed kamerami - oczywiście dla żartu.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Harry Styles spotyka się z siostrą Kim Kardashian

  Harry Styles był widziany w środę (22 listopada) w restauracji w Los Angeles z 18-letnią modelką Kendall Jenner, siostrą Kim Kardashian. O Jenner zrobiło się ostatnio głośno za sprawą pikantnej sesji zdjęciowej topless. Mimo że para weszła i wyszła bocznymi drzwiami, ich randka nie umknęła uwadze plotkarskim mediom. Po kolacji Harry Styles odwiózł Kendall swoim czarnym range roverem. Przypomnijmy...