• Informacje na temat:

  teatr buffo

Artykuły na temat: teatr buffo
 • Janusz Józefowicz o kondycji Teatru Buffo: Sytuacja jest dramatyczna

  Teatr Studio Buffo, którego dyrektorem artystycznym jest Janusz Józefowicz (60 l.), boleśnie odczuł sytuację związaną z pandemią koronawirusa. Jak twierdzi reżyser, sytuacja jest wręcz dramatyczna!

 • Zbiórka środków na leczenie Krzysztofa Globisza

  27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji aż do 3 kwietnia będzie można nabyć specjalne bilety na wybrane spektakle w promocyjnych cenach. Akcji towarzyszyć będzie zbiórka środków na leczenie i rehabilitację wybitnego aktora Narodowego Starego Teatru - Krzysztofa Globisza.

 • Janusz Józefowicz przeżywa kryzys! Jest o krok od bankructwa?

  Koronawirus przyczynił się do zamknięcia kin, teatrów, restauracji i wielu innych miejsc pracy. Janusz Józefowicz (60 l.) jako dyrektor Teatru Buffo znalazł się w dramatycznej sytuacji, gdyż obawia się bankructwa. Prognozy są naprawdę przerażające.

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  W najbliższą niedzielę, 22 lutego, zobaczymy specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący Robert Janowski przywita w studiu Katarzynę Skrzynecką, Krzesimira Dębskiego i Jerzego Petersburskiego juniora.

 • Dramatyczna sytuacja Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza! Ogłoszą upadłość?!

  To nie jest łatwy czas dla Nataszy Urbańskiej (42 l.) i Janusza Józefowicza (60 l.). Według najnowszych doniesień "Rewii" sytuacja finansowa pary wygląda o wiele gorzej, niż przypuszczano. Przyszłość Teatru Buffo wciąż stoi pod znakiem zapytania, a firmie aktorki grozi upadłość.

 • Sen "Nad ranem": Zobacz teledysk

  Na stronach Interii możecie zobaczyć debiutancki teledysk "Nad ranem" nowej grupy Sen.

 • Józefowicz chce być jak Janda. Otwiera drugi teatr!

  W 1992 roku choreograf wraz z Januszem Stokłosą po sukcesie musicalu "Metro" otworzył własny teatr - Studio Buffo. Pierwszą premierą wystawioną przez założycieli był spektakl "Do grającej szafy grosik wrzuć" z Edytą Górniak, Katarzyną Groniec i Robertem Janowski. Okazał się on wielkim sukcesem. Dziś Buffo to marka, podobnie jak teatr Polonia Krystyny Jandy. Choreograf obecnie przygotowuje się...

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • Urbańska odchodzi z Buffo?!

  Osiemnaście lat temu Natasza Urbańska (32 l.) trafiła do Teatru Buffo i została przyjęta do zespołu jako tancerka. Szczęścia próbowała już dwa lata wcześniej, ale wtedy usłyszała od Janusza(...) miesiącach powoli wycofywać się z głównych projektów w Teatrze Buffo. Podobno spektakl o Poli Negri ma być jej ostatnim...

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

Zdjęcia na temat: teatr buffo
Wideo na temat: teatr buffo
 • Natasza Urbańska będzie grała w niemieckich teatrach

  Nie słabnie zainteresowanie musicalem „Polita” w wykonaniu artystów Teatru Studio Buffo. Musical odniósł ogromny sukces w Rosji, a teraz jego twórcy zamierzają podbić sceny w Niemczech, choćby dlatego, że Pola Negri była tam bardzo popularna. Trasa u zachodnich sąsiadów planowana jest na początek przyszłego roku. Spektaklem zrealizowanym w technologii 3D zainteresowani są również Amerykanie

 • Józefowicz o "Policie": Nie wytrzymaliśmy tego finansowo

  To miał być wielki sukces, ale rzeczywistość zweryfikowała śmiałe plany... Pierwszy na świecie musical realizowany w technologii 3D - „Polita” w reżyserii Janusza Józefowicza z Nataszą Urbańską w roli głównej - został przeniesiony z Torwaru do teatru Studio Buffo. Zadecydowały o tym względy finansowe. – Nie wytrzymaliśmy tego finansowo, zostawiliśmy na Torwarze dużo pieniędzy, ponad 1,5 mln