• Informacje na temat:

  teatr nosi

Artykuły na temat: teatr nosi
 • Anna Dymna: Teatr to forma terapii

  ...​Teatr to forma terapii, dla podopiecznych mojej fundacji jest prawdziwym lekarstwem - mówi PAP Anna Dymna o współtworzonych przez nią spektaklach z udziałem osób niepełnosprawnych intelektualnie.

 • Kacper Kuszewski: Zawsze mnie nosiło

  Przez 12 lat uczył się w szkole muzycznej, ale kiedy pomyślał, że miałby spędzić życie za pulpitem orkiestry, zrozumiał, że to nie dla niego. Kacper Kuszewski to dzisiaj gwiazda serialu "M jak miłość", aktor Teatru Pieśń Kozła we Wrocławiu i wokalista zespołu Leszcze.

 • Co nosi Michał Żebrowski?

  ..., a dopiero potem ubrania. Chociaż moda i sposób ubierania się to prawdziwa sztuka. Ja staram się nosić klasycznie, lubię rzeczy, które nie odciągają uwagi od tego, że spodnie są spodniami, a koszula koszulą. (...) Najważniejsze, by ubrania były proste i jakościowo dobre. Na przykład teraz podoba mi się ostatnia kolekcja Bossa" - zdradza dyrektor i aktor Teatru 6. piętro. Jeśli chodzi o bohaterów...

 • Dereszowska: Noszenie sukni jest sztuką

  Tragikomedia "Cyd" Pierre'a Corneille'a, w tłumaczeniu Jana Morsztyna i reżyserii Ivana Alexandre'a to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera przedstawienia odbędzie się 29 kwietnia.

 • Premiera "Kordiana" w 250. rocznicę powstania Teatru Narodowego

  Premierą "Kordiana" zostanie uczczona 250. rocznica powstania Teatru Narodowego. W spektaklu w reżyserii Jana Englerta wystąpi ponad 60 aktorów, w tym m.in. Jerzy Radziwiłłowicz, Danuta Stenka i Ewa Wiśniewska. Premiera spektaklu 19 listopada.

 • Biografia Eltona Johna trafi na deski teatru

  Powstanie adaptacja teatralna zapowiadanego filmu biograficznego o Eltonie Johnie.

 • Duet Tęskno prezentuje nowy singel "Mapa"

  Zespół ujawnił kolejny singel z płyty "Mi". Utwór nosi tytuł "Mapa".

 • Katarzyna Nosowska rusza w specjalną trasę "Zmalowane wrota"

  Po sukcesie książki "A ja żem jej powiedziała" oraz płyty "Basta" Katarzyna Nosowska zdecydowała się na kolejne przedsięwzięcie. Już jesienią wokalistka rusza ze specjalną serią spektakli. Trasa nosi nazwę "Zamalowane wrota".

 • Oscary już nie w Kodak Theatre

  Hollywoodzka sala, gdzie od 10 lat odbywa się gala wręczenia Oscarów, nie nosi już nazwy Teatr Kodaka. Legendarna amerykańska firma fotograficzna ogłosiła w tym roku upadłość, więc wycofała się z patronatu, który ją słono kosztował.

 • Tadeusz Łomnicki: Nie znosił kina

  Wielokrotnie wygrywał plebiscyty na najwybitniejszego polskiego aktora XX wieku. Był pięciokrotnie żonaty, ale jego pierwszą i największą miłością do samego końca pozostał teatr. Tadeusz Łomnicki odszedł tak, jak żył - na scenie.

Dyskusje na temat: teatr nosi
 • Re: Teatr czy film? Liszowską można...

  no raczej na rozmiar stopy to się wpływu nie ma!!! wszystko jest ok, gdyby nie te wielkie stopy yeti jak na kobiete to ma ogromne stopy w tym wypadku zero subtelnosci :) Ale ma sie wplyw na rozmiar butow jaki sie nosi!! jak za male to jeszcze bardziej uwidacznia wielkosc stop!!na inne rzeczy tez sie wplywu nie ma ,moze schudnac lub przytyc!!! Tak jak Twoj mozg juz sie wiecej nie powiekszy:D