• Informacje na temat:

  teatr ochota

Artykuły na temat: teatr ochota
 • "Na Wspólnej": Dorota ma ochotę na romans

  Dorota (Marta Dąbrowska) oburzy się na wieść, że jedna z prostytutek ma zastąpić ją w roli Ofelii w bardziej odważnych scenach erotycznych. Na znak protestu zerwie próbę i ostentacyjnie opuści scenę. Krzysztof (Łukasz Konopka) dogoni ją za kulisami. Zacznie błagać, by nie rezygnowała z roli. Zapewni, że to ona jest prawdziwą gwiazdą spektaklu i to dla niej przyjdzie publiczność do teatru...

 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".

 • Krystyna Janda o nowym związku: Trzeba mieć na to ochotę, a ja nie mam!

  Aktorka sześć lat temu straciła ukochanego męża. Dziś mieszka z mamą, gosposią i zwierzakami w pięknym domu w Milanówku, a całą jej uwagę zajmuje warszawski Teatr Polonia. Choć nie narzeka na brak zainteresowania, nie chce wiązać się już z nikim, co dobitnie akcentuje w wywiadzie dla magazynu "Pani". "Ja mam życie ułożone! Perfekcyjnie. Jakiś związek? A po co? Trzeba mieć na to ochotę, a ja nie...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Każdy film to ryzyko

  Marta Żmuda Trzebiatowska uważa, że nigdy nie wiadomo, czy film, w którym weźmie się udział, będzie doceniony przez krytyków i obsypany nagrodami, czy okaże się klapą. Aktorka obecnie pracuje na planie drugiej części komedii "Listy do M". Innych planów filmowych nie zdradza, bo ma podpisane klauzule poufności, które zobowiązują ją do milczenia.

 • ...4 listopada politycy oddali w Sejmie hołd Andrzejowi Wajdzie (†90 l.), podkreślając jego ogromne zasługi dla historii kina i teatru. Nie wszyscy jednak mieli ochotę uczcić pamięć po zmarłym reżyserze - Jarosław Kaczyński (67 l.) w czasie odczytywania przez marszałka tekstu uchwały wyszedł z sali plenarnej.

 • "Kapitał ludzki" : W "złotej klatce"

  Pierwszy obrazek to wielka, elegancka, włoska rezydencja. W środku "pałacu" trzyosobowa rodzina: tata biznesmen Giovanni, mama Carla i dorosły synek Massimiliano. Na pierwszy rzut oka mają wszystko, ale tak naprawdę cały czas czegoś poszukują. Depresja w złotej klatce.

 • ​Piotr Fronczewski: Romans go słono kosztował

  Piotr Fronczewski zadebiutował na deskach teatru w 1968 roku. Od tego czasu wcielił się w niezliczoną ilość ról. Widzowie pokochali go jako ekscentrycznego Pana Kleksa oraz pełnego zrozumienia Jacka Kwiatkowskiego z "Rodziny zastępczej". Aktor prywatnie jest ojcem dwóch córek - Magdaleny i Katarzyny. Ich relacje nie zawsze układały się wzorowo.

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • Cyndi Lauper: W latach 80. była gwiazdą, jak żyje dzisiaj?

  ..."Kinky Boots" Cyndi Lauper otrzymała najważniejszą w świecie teatralnym nagrodę Tony jako pierwsza w dziejach kobieta-kompozytorka. Nagroda jest tym ważniejsza, że Lauper, której siostra jest(...), a od 21 - matką Declyna. To nie koniec flirtu Cyndi z teatrem. Trwają już prace nad kolejnym musicalem. Tym razem będzie to sztuka oparta na "Pracującej dziewczynie", filmie z końca lat 80. z Melanie...

 • Tomasz Raczek: Na dachu z Emmą Stone

  - "Birdman" szarpnął mną tak mocno, że nie mógłbym głosować na inny film - twierdzi Tomasz Raczek. Jego zdaniem film w reżyserii Alejandra Gonzáleza Inárritu powinien otrzymać trzy statuetki, a nie tylko za najlepszy film. Amerykańska Akademia Filmowa powinna docenić także Michaela Keatona oraz Emmę Stone. Wśród swoich faworytów w wyścigu po Oscara Tomasz Raczek wymienia także Marion Cotillard za rolę cierpiącej na depresję robotnicy w filmie braci Dardenne oraz J. K. Simmonsa, który wcielił...

Zdjęcia na temat: teatr ochota
Dyskusje na temat: teatr ochota