• Informacje na temat:

  tede dziewczyna

Artykuły na temat: tede dziewczyna
 • Tede: Jestem wieśniakiem

  Nazywany Dodą hip-hopu, 34-letni raper Tede , nie ukrywa, że jest próżny i lubi wzbudzać na mieście sensację swoją czarną beemką. - Jestem wieśniakiem i potrafię się do tego przyznać - mówi.

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Miłosne roszady w show-biznesie!

  Rosati, która wcześniej była zakochana w Mariuszu Maxie Kolonko oraz raperze Tede. Piotr Zelt po aferze i rozstaniu z Moniką Ordowską zaczął spotykać się z niejaką Katarzyną Krawczyk. Okazuje się, że jest to była dziewczyna kolegi Zelta po fachu, Michała Milowicza!

 • Tede nokautuje

  Tede "Note2", Wielkie Joł

 • Rosati opisze swoich byłych?!

  ..." - zaznacza rozmówca tygodnika. A jest z kim! Andrzej Żuławski w powieści "Nocnik" wulgarnie opisał Rosati, insynuując, że robi karierę w Hollywood przez łóżko. Zaś raper Tede po zerwaniu z aktorką(...) zazdroszczę takim kolesiom Ty powiedz mi, co ty robisz z nim, on ledwo chodzi jak idziecie na film Przecież on ledwo jedzie swoją s-class, czy tej kobiecie nie chodzi o hajs? No co ty Tede, to musi być...

 • Recenzja Tede "#kurt_rolson": Następna szkoła

  Jeżeli tak dalej pójdzie, 2014 zapisze się w pamięci jako rok długo oczekiwanej realizacji niewykorzystywanych do tej pory w pełni, hiphopowych potencjałów - czasem "tylko" sporych jak u Spinache'a, czasem ogromnych - jak u Mesa czy opisywanego poniżej Tedego.

 • Ruszyła "Fabryka Gwiazd"

  Piątkowy program został zainaugurowany wspólnie wykonaną przez uczestników piosenką "Pokaż na co cię stać". Do młodych wykonawców dołączył w ramach niespodzianki wokalista zespołu Feel - Piotr Kupicha. Następnie każdy miał okazję zaprezentować się w jednej piosence. Występy oceniali oprócz Kayah również Marek Dutkiewicz - autor kilkuset tekstów piosenek; raper Tede, który jak przyznał "na...

 • DJ Decks: Teledysk ze złą dziewczyną

  Zakończyły się zdjęcia do teledysku do utworu "Zła dziewczyna" DJ Decksa Feat: Aha, promującego najnowszy album Decksa "Mixtape Vol. 3". Wideoklip zrealizował kontrowersyjny reżyser Sylwester Latkowski.

 • Polskie hity na jesień 2011

  ...-Perchuć) i Roman (Bartek Kasprzykowski) razem wychowują trójkę dzieci. W sąsiedztwie mieszkają jego rodzice - Maryla (Anna Seniuk) i Zygmunt (Joachim Lamża) oraz brat Robert (Jacek "Tede" Graniecki(...) i prawie nie będzie miał kontaktu z żoną. Dziewczyna szybko się więc pocieszy w ramionach młodego, zabójczo przystojnego leśniczego (Mateusz Janicki). Będzie się działo też u Małgosi (Joanna Brodzik...

 • Warszafski Deszcz pyta: "Gdzie są tamte dziewczyny?"

  W sieci pojawił się już nowy teledysk Warszafskiego Deszczu, który zwiastuje premierową płytę Tede i Numera Raz. Klip możecie obejrzeć poniżej.

Wideo na temat: tede dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: tede dziewczyna