• Informacje na temat:

  tede opublikował

Artykuły na temat: tede opublikował
 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Tede jak Papa Dance

  Tede to Papa Dance polskiego hiphopu - tak uważa Sylwester Latkowski, twórca filmu "Blokersi". Kontrowersyjny reżyser w listopadowym wydaniu czasopisma "Muza" opublikował artykuł, w którym bezlitośnie obnaża reguły rządzące polskim środowiskiem hiphopowym.

 • Warszafski Deszcz pyta: "Gdzie są tamte dziewczyny?"

  W sieci pojawił się już nowy teledysk Warszafskiego Deszczu, który zwiastuje premierową płytę Tede i Numera Raz. Klip możecie obejrzeć poniżej.

 • "Bez hip hopu też byłbym sobą"

  Igor (Igs) jest uważany za najlepszego producenta na Śląsku i jednego z najlepszych w Polsce. Znamy go z "Ekspedycji", "Alchemii" oraz "Ust Miasta Kast", w jego studiu nagrywali m.in. Tede, Ostry, Fokus, Rahim, Gutek, Pan Duże P. Wiosną 2004 roku planuje wydanie kolejnej producenckiej płyty, "Na klucz". Z Igorem rozmawiała Emilia Krawczyk (mhh.pl).

 • Peja zarobił na rapie

  Według opublikowanej przez magazyn "Business Week" listy najlepiej zarabiających młodych Polaków, raper Peja wzbogacił się w 2003 roku o 700 tysięcy złotych. Na zarobioną kwotę składały się głównie wpływy z koncertów oraz tantiemy, nie uwzględniono natomiast nieoficjalnych dochodów popularnego rapera.

 • Upokarzana przez ekspartnerów

  Dlaczego mężczyźni, z którymi Weronika Rosati się rozstała, publicznie z niej szydzą? Czy nie mogą pogodzić się z jej odejściem? A może jest jakaś inna przyczyna?

 • Hiphopowcy, czyli patrioci

  Jeżeli kojarzycie polski hip hop głównie z utworami o blokowiskach, skrętach, melanżach i nienawiści do policji, to możecie się grubo zdziwić. Coraz więcej raperów rymuje bowiem o miłości do ojczyzny i wydarzeniach z historii Polski. Większość z nich czyni to z niezłym skutkiem.

Wideo na temat: tede opublikował
 • Teoria wszystkiego

  Obraz opowiada o młodości Stephena Hawkinga i jego związku z Jane Wilde. Para poznała się podczas studiów w Cambridge. Scenariusz powstał na bazie opublikowanych wspomnień Wilde zatytułowanych "Travelling to Infinity: My life with Stephen".

 • Teoria wszystkiego

  Obraz opowiada o młodości Stephena Hawkinga i jego związku z Jane Wilde. Para poznała się podczas studiów w Cambridge. Scenariusz powstał na bazie opublikowanych wspomnień Wilde zatytułowanych "Travelling to Infinity: My life with Stephen".

 • Dom na weekend

  Marko jest tuż po trzydziestce i właśnie opublikował swoją pierwszą książkę. Od czasów studenckich mieszka w Berlinie, z dala od rodziców, brata i ich wygodnego, mieszczańskiego stylu życia. Marko wraz z synem odwiedza bliskich tylko raz lub dwa razy w roku, głównie po to, aby dać dziadkom szansę na spędzenie kilku dni z wnukiem. Tym razem też ma nadzieję na spokojne rodzinne spotkanie. Miłą atmosferę pierwszego wspólnego obiadu burzy jednak niespodziewane oświadczenie matki Marka, które...