• Informacje na temat:

  tegoroczna maturzystka

Artykuły na temat: tegoroczna maturzystka
 • Matura Julii Wieniawy wisi na włosku?! Co na to Antek?

  Julia Wieniawa (19 l.) to tegoroczna maturzystka, ale przygotowania do matury zeszły na dalszy plan. Antoni Królikowski (28 l.) nie jest zbyt zadowolony z wyborów swojej dziewczyny.

 • Eurowizja 2010: Zwycięstwo 19-latki z Niemiec

  Za nami 55. Konkurs Piosenki Eurowizja 2010. Tym razem zwycięzcą okazała się być 19-letnia maturzystka z Hanoweru, Lena Meyer-Landrut z piosenką "Satellite". A nam Polakom pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku w koncercie finałowym będziemy mogli kibicować piosence reprezentującej nasz kraj.

 • Bijoch o głodówkach: Nie pójdę na pizzę, to jasne!

  Zuzanna Bijoch, 18-letnia tegoroczna maturzystka z Katowic i jedna z najpopularniejszych polskich modelek, nie ukrywa, że jej dieta jest bardzo restrykcyjna i nie przewiduje żadnych fast foodów! "Czasem śni mi się tort" - wyznaje.

 • Kuba Wojewódzki bez klasy?

  W swoim felietonie Kuba Wojewódzki zaatakował Tanitę Tikaram, która - przypomnijmy - była gościem finału "X Factor", gdzie Wojewódzki jest jurorem.

 • Rysiek pomoże Bożence na maturze

  Bożenka Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) to tegoroczna maturzystka. Na egzaminie z języka polskiego towarzyszyć jej będzie... tata, czyli nieżyjący już Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus).

 • Klaudia Gawor: Nie chcę się spieszyć

  Na pewno to będzie coś z muzyką - nie ma wątpliwości Klaudia Gawor, laureatka trzeciej edycji programu "X Factor", pytana o swoje najbliższe plany.

 • Z klasy na plan

  ...- Maluszek na planie nie jest dla mnie problemem. Chociaż praca z nim to duże wyzwanie. Bardzo lubię dzieci i uwielbiam z nimi przebywać - zdradza Katarzyna Pyszyńska, czyli serialowa Emilka, prywatnie tegoroczna maturzystka.

 • Edyta Górniak o występie w finale "X Factor"

  "Jestem na siebie wściekła. Nie dałam tego, co chciałam" - mówi o swoim duecie z Klaudią Gawor Edyta Górniak.

 • ​"M jak miłość": Straci rolę w "Emce", bo poszła do "Na Wspólnej"?

  Czy producenci sagi rodu Mostowiaków ukarzą ją za "zdradę"? Monika Mielnicka - tegoroczna maturzystka z Białej Podlaskiej - ma przed sobą wielką karierę. Zadebiutowała w 2016 roku u samego Andrzeja Wajdy w "Powidokach".  Kilka tygodni temu na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych "Open Space 2019" dostała nagrodę dla najlepszej aktorki za kreację w filmie "Odbicie", w którym zagrała...

 • Natalia Nykiel zdradza, jak wypromowała się w Belgii

  Niedawno informowaliśmy, że 18-letnia finalistka "The Voice Of Poland" została dostrzeżona przez belgijskie media. Wokalistka ujawniła nam, że to ona stoi za całym zamieszaniem!

Wideo na temat: tegoroczna maturzystka
 • Klip

  Biedne przedmieścia południowego Belgradu to filmowe tło dla dorastającej, zbuntowanej i pięknej nastolatki. Ona sama jest gwiazdą klipu, który cały czas rejestruje własną komórką. Seks, imprezy, narkotyki to próba ucieczki w lepszy świat. Czy znajdzie w nim miłość, której jest skłonna oddać się bez reszty? "Klip" to najmocniejszy debiut tegorocznego festiwalu filmowego w Rotterdamie. Prowokujący, wręcz agresywny, jest ważnym głosem w ocenie współczesnej młodzieży.

 • Ponad nami tylko niebo

  Laureat tegorocznego MFF w Berlinie (nagroda Europa Cinemas Label). Emocjonująca, pełna ambiwalentnych emocji opowieść o życiu, którego nie było. Po śmierci ukochanego męża Martha dowiaduje się, że tak naprawdę nigdy go nie znała; że był zupełnie innym człowiekiem. Martha związuje się z mężczyzną, który z jakiegoś powodu przypomina jej byłego męża, ale nic już nie jest takie samo. Schomburg, debiutant w pełnometrażowej fabule, prowadzi swój film pewną ręką. Umiejętnie podkreśla targające...

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...

Dyskusje na temat: tegoroczna maturzystka