• Informacje na temat:

  tekst piosenki doda -dziękuję

Artykuły na temat: tekst piosenki doda -dziękuję
 • Recenzja Doda "Dorota": Przepoczwarzenie

  Doda zmienia wizerunek. Z rozrabiary i skandalistki pragnie stać się dojrzałą i stateczną artystką. Trudne zadanie, prawda? I chwilowo dla niej samej zbyt trudne.

 • Doda z nagim biustem: Jeszcze tylko płaszcz

  ..."Jeszcze tylko płaszcz... i gotowa na scenę" - napisała Doda na Instagramie. Na selfie wykonanym w łazience możemy zobaczyć wokalistę bez stanika, która zasłania nagi biust prawą ręką. "Daj se spokój z tym płaszczem" - komentuje jedna z fanek. "Bez płaszcza też dobrze", "rakieta", "najlepsza", "byłaś cudowna" - zachwycają się inni. Doda wraz z grupą Virgin była gwiazdą Dożynek Powiatowych...

 • Doda w czerwonym lateksie błyszczy w Chicago

  Zobaczcie, jak Doda prezentowała się podczas Festivalu Polonaise. Trzydniowa impreza nazywana jest największym polonijnym festiwalem w USA.

 • Doda: Nawarzyłam, pijcie do dna - nowa piosenka "Wkręceni (High Life)"

  ..."Wkręceni (High Life)" to tytuł nowej piosenki Dody. W ten sposób wokalistka zapowiada szykowaną na 2014 roku nową płytę.

 • Eurowizja 2019: Doda komentuje przegraną grupy Tulia: Kto ponosi za to winę?

  W rozmowie z Interią Doda skomentowała występ grupy Tulia w półfinale Eurowizji w Izraelu. Polki z piosenką "Pali się (Fire of Love)" pożegnały się z konkursem.

 • Doda "Riotka": Doda przejmuje 2015?

  ..."#DodaPrzejmuje2015" - takim hasztagiem oznaczono nowy teledysk Dody. Klip "Riotka", w którym rozebrana niemal do naga wokalistka pojawia się na sztucznym koniu, możecie zobaczyć poniżej.

 • Doda we łzach wspomina zmarłą babcię. Co zdradziła w programie "Emsi na tropie"?

  ...dokąd wracać" i "Nie wolno płakać". Sprawdź tekst utworu "Nie wolno płakać" w serwisie Teksciory.pl! "Jak babcia zmarła, to przez pierwsze pół roku, gdy dzwoniłam do mamy, chciałam spytać co u babci. A jak przyjeżdżam do Ciechanowa, to czekam aż zejdzie ze swojego pokoju z góry. Ale nie schodzi" - opowiadała przez łzy Doda w programie "Emsi na tropie" . Ukochana babcia miała przed śmiercią...

 • Doda spadła ze sceny w Olsztynie: Mam bardzo duży problem z ręką

  Po koncercie w Olsztynie Doda poinformowała, że ma bardzo duży problem z ręką. To efekt upadku z 3-metrowego podestu.

 • Doda w ramionach Bohdana Łazuki ("Między nami pokój")

  Doda w wieczorowej, czerwonej kreacji, przepasana czarnym paskiem. Bohdan Łazuka w ciemniej marynarce z poszetką. Nie za statycznie? "Ależ skąd, to są takie ujęcia, ale w teledysku sporo się dzieje" - zapewnia Marcin Nierubiec , kompozytor piosenki "Między nami pokój". "Rzucają w siebie poduszkami, kłócą się na kanapie, są jednocześnie widzami i aktorami na scenie" - opowiada...

 • Doda i jej metamorfoza ("Kopiuj - wklej" Virgin)

  Na potrzeby teledysku "Kopiuj - wklej" grupy Virgin Doda dość mocno zmieniła swój wizerunek - zobaczcie sami!