• Informacje na temat:

  teksty krupy

Artykuły na temat: teksty krupy
 • "Top Model" bez Krupy?!

  Niewykluczone, że w drugiej edycji show "Top Model. Zostań modelką" zabraknie Joanny Krupy . Menedżerka "Dżoany" zdradza, że modelka nie podpisała jeszcze kontraktu ze stacją TVN.

 • Kinga Rusin nie odpuszcza! Znowu atakuje Małgorzatę Rozenek-Majdan!

  Zaczęło się niewinnie, bo od delikatnej uwagi Joanny Krupy (39 l.), że nie podoba jej się promowanie przez Małgorzatę kosmetyków testowanych na zwierzętach. Poparcie od razu znalazła w Kindze Rusin, która od lat walczy o prawa zwierząt, podobnie jak Joasia. Wówczas rozpętała się istna burza, bo żona Radka Majdana (46 l.) nie zamierzała milczeć i chciała obronić swoją decyzję. W udzielanym...

 • Współpracownicy o Joannie Krupie

  ...mało kto, ma do siebie ogromny dystans - mówi współpracownik Krupy. Podczas finału show Krupa miała do dyspozycji dwa promptery. Jeden wyświetlał tekst po polsku, drugi (na wszelki wypadek) ten sam...

 • "Top Model" bez Joanny Krupy?

  Niewykluczone, że w drugiej edycji show "Top Model. Zostań modelką" zabraknie Joanny Krupy. Menedżerka "Dżoany" zdradza, że modelka nie podpisała jeszcze kontraktu ze stacją TVN.

 • W piątek 12 października na rynek trafiła długo oczekiwana premierowa płyta najpopularniejszej polskiej diwy, Edyty Górniak.

 • Sayes: Świat uwodzi nas

  Rockowe trio Sayes w niedzielnym (28 kwietnia) półfinale "Must Be The Music" zebrało masę komplementów od jury, jednak zabrakło im wsparcia publiczności. Grupa wciąż walczy o dziką kartę i zapowiada swoją debiutancką płytę.

 • Zatańcz z Sayes (teledysk "Pustka")

  Tarnowski zespół Sayes (półfinaliści piątej edycji "Must Be The Music") planuje nakręcenie nowego teledysku do piosenki "Pustka". W internecie muzycy zbierają na niego pieniądze.

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?

Wideo na temat: teksty krupy
 • 500 dni miłości

  Tom jest niepoprawnym romantykiem. Wierzy, że nawet w obecnych cynicznych czasach prawdziwa miłość zdarza się tylko raz. Niestety Summer nie podziela jego zdania. To nie przeszkadza Tomowi walczyć o uczucia dziewczyny. Jest jak współczesny Don Kichote... marzyciel próbujący osiągnąć nierealne cele. Po jakimś czasie nie jest zakochany w Summer, tylko w idealizowanym obrazie dziewczyny, który sam stworzył. Historia zaczyna się w dniu gdy piszący teksty na kartki z życzeniami Tom (Joseph...

 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?