• Informacje na temat:

  teksty violetta

Artykuły na temat: teksty violetta
 • Tini Stoessel ("Violetta") i Greeicy razem: Zobacz teledysk "22"

  Ponad 9,5 mln odsłon ma już teledysk "22", w którym połączyły siły gwiazda disneyowskiego serialu "Violetta" Tini oraz kolumbijska wokalistka Greeicy.

 • Michał Wiśniewski: Violetta Villas dużo piła, nie chciała pomocy

  Swoją karierę artystyczną piosenkarki estradowej, ale także śpiewaczki operowej i operetkowej, aktorki, kompozytorki i autorki tekstów Violetta Villas rozpoczynała na początku lat 60. XX wieku(...) taka dziwna rana i takie małe rozdarte serce, których nie da się ująć w słowa, bo słowa są za ubogie, żeby umieć to nazwać" - powiedziała Violetta Villas w programie "Wideoteka Dorosłego Człowieka...

 • Ansel Elgort i Violetta Komyshan w klipie "Thief"

  Do sieci trafił teledysk aktora Ansela Elgorta do singla "Thief". Gościnnie wystąpiła w nim dziewczyna Elgorta, Violetta Komyshan.

 • Violetta Villas: Całe życie samotna (5. rocznica śmierci)

  ...5 grudnia 2011 r. w wieku 73 lat zmarła Violetta Villas. W ostatnich latach (także już po śmierci) głośno było przede wszystkim za sprawą opiekunki i dramatycznych warunków, w których przyszło żyć gwieździe polskiej piosenki.

 • Violetta Villas nie żyje

  W wieku 73 lat w Lewinie Kłodzkim zmarła Violetta Villas. Po raz ostatni publicznie wystąpiła 14 lutego w Kielcach, gdy pożegnała się ze sceną.

 • Violetta Villas dostanie medal

  Violetta Villas zostanie uhonorowana srebrnym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", przyznawanym przez ministra kultury. Ceremonia wręczenia odbędzie się prawdopodobnie 14 lutego w Kielcach.

 • ...gali. Violetta Villas, a właściwie Czesława Maria Cieślak, swoją karierę artystyczną piosenkarki estradowej, ale także śpiewaczki operowej i operetkowej, aktorki, kompozytorki i autorki tekstów...

 • "Violetta": Lodovica Comello na pierwszym koncercie w Polsce

  Znana z serialu "Violetta" włoska wokalista Lodovica Comello 28 czerwca wystąpi na pierwszym koncercie w naszym kraju.

 • Lodovica Comello (serial "Violetta") kręci teledysk w Polsce

  Niespełna 25-letnia Włoszka Lodovica Comello młodszej publiczności znana jest przede wszystkim z latynoamerykańskiego serialu "Violetta" , w którym gra Francescę, najlepszą przyjaciółkę głównej(...) sprawie. Z racji tego, że wokalistka planuje skupić się na swojej solowej karierze i promocji nowej płyty, nie bierze udziału w trwającej trasie "Violetta Live" (w jej ramach odbędą się występy w Łodzi...

 • Villas i Wiśniewski w duecie!

  Gwiazda polskiej estrady Violetta Villas oraz Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, nagrywają razem płytę. Niesamowity duet zaśpiewa wspólnie pięć, specjalnie dla nich skomponowanych, tang argentyńskich.

Dyskusje na temat: teksty violetta
 • Re: "BrzydUla" wraca! Violetta Kubasińska skradła serca widzów

  Strasznie naciagane te teksty. Poziom adekwatny do polskiego audytorium. Johny Bravo ma lepszą gadke

 • Re: Małgorzata Socha (Violetta Kubasińska)

  wcześniej nie lubiłam Sochy, ale po tej roli po prostu ja uwielbiam! genialna jest! :D " jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom. " padłam. xDDD to prawda, super zagrana milosc przez ule i makra ale teksty violki i pshemka - wymiataja wszystkich !!!!

 • Re: Linia życia

  . No po prostu odcinek - jakby powiedziała Violetta z Brzyduli - cud, miód i orzeszki. W serialu denerwuje mnie Kamil - powinni mu zmienić scenarzystę , bo wygłasza koszmarne teksty a gesty ma zgoła(...) odcinkach poprawią mu zachowanie na planie, bo jak do tej pory jest najsłabszym ogniwem. Nie podoba mi się również gra Michała - gada drewnianym pozbawionym emocji głosem. Również teksty wygłaszane