• Informacje na temat:

  teksty zawierają

Artykuły na temat: teksty zawierają
 • Potajemne śluby, rozwody i nieślubne dziecko. Bob Dylan ma swoje sekrety!

  ...religijnej: "Slow Train Coming", "Saved" i "Shot of Love". Kompozycje "Masters of War", "Gotta Serve Somebody", "Gates of Eden" zawierają bezpośrednie odniesienia do Ewangelii. W kolejnych latach...

 • Recenzja Foo Fighters "Sonic Highways": Dave w delegacji

  Jeżeli na koncept-albumie najmniej sugestywnym elementem jest sam koncept, to znaczy, że coś poszło nie tak.

 • ...religijne oraz prawa osób trzecich, a także w przypadku gdy Materiały zawierają treści reklamujące konkurentów Fundatora lub produkty konkurentów Fundatora. 18.  Warunkiem uczestnictwa w Konkursie...

 • Jay-Z zbyt wulgarny?

  Jay-Z, wielka gwiazda hip hopu, może mieć problemy z zagraniem koncertu w Chinach. Teksty utworów rapera uznawane są bowiem w Pekinie za zbyt "wulgarne".

 • Bracia Figo Fagot nie nawoływali do nienawiści wobec Romów

  Antyromskie teksty piosenki zespołu Bracia Figo Fagot nie stanowiły przestępstwa nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych - uznała prokuratura i umorzyła śledztwo z zawiadomienia Stowarzyszenia Romów w Polsce.

 • "Życzyłbym sobie otwartości"

  Andrzej Smolik to jeden z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (m.in. Kasia Nosowska, Ania Dąbrowska, Krzysztof Krawczyk), wydaje również własne, w pełni autorskie płyty. Poprzednie dwa albumy sygnowane nazwiskiem Smolika spotkały się z wyjątkowo przychylnym odbiorem, zarówno wśród publiczności, fanów, jak i wśród recenzentów i całej branży muzycznej. Podobnie jak przy wcześniejszych płytach, Smolik przy okazji "3"...

 • "Każdy marzy o lataniu"

  „The Dark Ride”. Takiej płyty po Helloween, weteranach melodyjnego metalu z Niemiec, nikt chyba się nie spodziewał. Nowa wytwórnia, nowi producenci i nowa muzyka – bardziej dynamiczna i ciężka niż jakiekolwiek wydawnictwo tego zespołu w ciągu ostatniej dekady. Czyżby autorów „Keeper Of The Seven Keys” czekała druga młodość? Z gitarzystą Rolandem Grapowem i basistą Markusem Grosskopfem rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • Brathanki z przytupem (nowa płyta "moMtyle")

  "moMtyle" to nowy album Brathanków, który pojawi się 9 czerwca. Wydawnictwo jest tak naprawdę pierwszą autorską płytą w nowym składzie po wieloletniej przerwie.

 • Kolejna reedycja Cryptic Slaughter

  Za kilka dni ukażą się w USA kolejna reedycja amerykańskiej formacji Cryptic Slaughter. Tym razem, po płycie "Convicted", będzie to album "Money Talks". Premiera za Oceanem przewidziana jest na 29 lipca.

 • Monika Kuszyńska: Powrót z dalekiej podróży

  "Ocaleni" to pierwszy singel zapowiadający debiutancki solowy album Moniki Kuszyńskiej pod tym samym tytułem. W nagraniu piosenki gościnnie wziął udział chór, z którym Kuszyńska występowała w programie "Bitwa na głosy".