• Informacje na temat:

  teledysk podobne przypadki

Artykuły na temat: teledysk podobne przypadki
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Ta sprawa podzieliła małżonków

  .... - Paulina dołączyła do grona uczestników nowego programu "Dance, dance, dance". Polega on na tym, że znane pary wcielają się w bohaterów słynnych teledysków: tańczą w pełnej, wzorowanej na oryginale...

 • Meghan Trainor "Dear Future Husband": Promowanie seksizmu?

  Nowy klip Meghan Trainor "Dear Future Husband" na chwilę obecną (23 marca) zgromadził na YouTube ponad siedem milionów wyświetleń. Jak się jednak okazało, według wielu słuchaczy jest on najzwyczajniej w świecie seksistowski.

 • Będzie skandal?! Pracownik wyrzucony z TVP z powodu orientacji?

  O Jakubie i Dawidzie, parze homoseksualistów nagrywających teledyski do znanych utworów, zrobiło się głośno w 2016 roku.  Wtedy to stworzyli klip do piosenki Roxette. Członkowie zespołu byli nimi oczarowani, dlatego zamieścili link do nagrania na swoich portalach społecznościowych. Panowie postanowili iść za ciosem i w sieci zaczęli zamieszczać coraz więcej tego typu nagrań. Miał to być ich wkład...

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

 • "Templariusze": "Nie mogłem przepuścić okazji do zagrania w serialu" - rozmawiamy z Tomem Cullenem

  ...projektami. Nakręciliśmy teledysk, film krótkometrażowy; w międzyczasie spotkaliśmy się na planie odcinka "Orphan Black". Teraz na ekrany trafi mój film, w którym Tatiana zagrała główną rolę, a ja stanąłem...

 • Nowy teledysk Spice Girls

  Wiadomo już jak będzie wyglądał pierwszy teledysk promujący nowy album brytyjskiej grupy Spice Girls. Jak ujawniła Mel C przypominać on będzie swoją konwencją animowany serial o Kapitanie Planeta.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...kochankiem Natalii. Zjawia się w redakcji YOLO i żąda wydania zdjęć. odc. 2743 Korzystając ze swojej popularności, wadlewscy muzycy postanawiają nakręcić teledysk. Korona królów odc.109 Ligęza wyznaje...

 • Członkowie amerykańskiej formacji R.E.M. zatrudnili Gartha Jenningsa, reżysera wideoklipów m.in. Fatboy Slima, by nakręcił pierwszy teledysk promujący ich nowy album, zatytułowany "Reveal". Na pierwszy ogień pójdzie utwór "Imitation Of Life".

 • Red Lips bez kiczu i przepychu (teledysk "Zanim odejdziesz")

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "Zanim odejdziesz". W tym utworze grupa Red Lips prezentuje swoje balladowe oblicze.

 • Cztery przypadki z życia lidera Ministry

  Podobnie jak Keith Richards i Lemmy Kilmister, Al Jourgensen, wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy lider amerykańskiej grupy Ministry, zaprzecza prawom natury i założeniom medycyny.