• Informacje na temat:

  teledyski michaela jacksona

Artykuły na temat: teledyski michaela jacksona
 • Czadoman: Moim muzycznym autorytetem jest Michael Jackson

  ...często wraca do utworów Michaela Jacksona, bo są ponadczasowe. Za każdym razem odkrywa w nich coś nowego i mógłby ich wręcz słuchać bez końca. - Nie mam chyba swojego ulubionego kawałka. Kilka jego(...) autorytet to Michael Jackson, uwielbiam go, po prostu wow. Może tyle, bo mógłbym wygłosić całą litanię na temat Jacksona, jaki był niesamowicie utalentowany, geniusz, po prostu geniusz - mówi...

 • Dziwactwa Michaela Jacksona

  ...i idziemy" - relacjonuje. Michael Jackson pojawi się gościnnie na nowym albumie Akona, którego premiera przewidziana jest na październik. Zobacz teledyski Akona na stronach INTERIA.PL.

 • Wspominają Michaela Jacksona

  W piątek, 25 czerwca, mija pierwsza rocznica nieoczekiwanej śmierci króla muzyki pop Michaela Jacksona. Z tej okazji stacje Planete oraz MTV przygotowały programy specjalne.

 • Weekend z Michaelem Jacksonem

  W piątek, 25 czerwca, mija pierwsze rocznica nieoczekiwanej śmierci króla muzyki pop Michaela Jacksona. Z tej okazji muzyczny kanał 4Fun.TV przygotował specjalny weekend.

 • Pamięci Michaela Jacksona

  ...w INTERIA.PL ukazało się blisko 200 informacji na jego temat. Na naszym forum fani codziennie wspominają Michaela Jacksona: "Kiedy słyszę piosenkę Black Or White to przypominają mi się najpiękniejsze chwile(...) Michaela Jacksona do 50 koncertów w Londynie. To miał być jego wielki powrót po latach nieobecności. Obraz pokazuje, jak bardzo "król popu" wyczekiwał pierwszych występów, jak dokładnie się...

 • Nowy Michael Jackson?

  Pewny siebie hiphopowiec twierdzi, że to właśnie jemu należy się tytuł "nowego Michaela Jacksona". Dlaczego? Kanye West argumentuje to faktem, że jako jedyny Afro-Amerykanin potrafi wyprzedać(...) Michaelowi Jacksonowi". "On naprawdę wyprzedawał stadiony. On był tym jedynym. I ja czuję, że też jestem tak wyjątkowy" - kończy West. Zobacz teledyski rapera na stronach INTERIA.PL!

 • Michael Jackson chwali

  ...przebojów słynną grupę Coldplay. Jak podkreśla Ne-Yo, "Closer" powstał z myślą o "Jacko": "Powiedział mi, że podoba mu się sposób w jaki odtwarzam Michaela Jacksona" - opowiada piosenkarz. "Zapytałem(...) artystów, którzy pracują z byłym "Królem Popu" nad jego come backiem. Poza wokalistą Jacksonowi pomagają m.in. Will.I.Am, Kanye West czy Akon. Zobacz teledyski Ne-Yo na stronach INTERIA.PL!

 • Michael Jackson: HIStory

  Michaela Jacksona w Mieście Muzyki .(...), skarżył się na brutalne metody wychowawcze ojca, który - w jego odczuciu - pozbawiły go dzieciństwa. W latach 80. młody Jackson stał się ikoną stylu pop. Jego teledyski-przeboje jak "Billy Jean", "Beat It...

 • Kto bardziej kocha Michaela Jacksona?

  .... Zobacz inne teledyski Ayo na stronach INTERIA.PL .

 • Wystraszył się węża Michaela Jacksona

  Piosenkarz Lionel Richie wspomina przerażające spotkanie pierwszego stopnia z jednym z pupili Michaela Jacksona...