• Informacje na temat:

  teledyski w których są tyłki

Artykuły na temat: teledyski w których są tyłki
 • Acid Drinkers skopią tyłki emerytom?

  ...korespondencyjnie skopać tyłki i wywalić z ciepłych foteli: emerytów, rencistów, kółka gospodyń wiejskich i fanki zespołów, których nazw strach wymieniać?! Możemy zgruzować wyremontowany opolski(...) teledyski Acid Drinkers na stronach INTERIA.PL!

 • Skopie jej tyłek!

  ...prezentowane są zdjęcia Palin i Johna McCaina, republikańskiego kandydata na prezydenta, tuż obok obrazów katastrof czy głodujących dzieci. Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

 • Marcin Siegieńczuk trzęsie tyłkiem

  Znany z discopolowej grupy Toples wokalista Marcin Siegieńczuk przygotował nową piosenkę. "Trzęś tyłkiem" to połączenie dance z hip hopem.

 • "Potrząsam tyłkiem cały czas"

  ...mnie przewrócił. Dlaczego nie lubisz pokazywać się w teledyskach? Jest wiele powodów, dla których unikam kamery. Najczęściej w scenariuszu brakuje odpowiedniej dla mnie roli. W końcu, nie śpiewam(...) bardzo uprzejmi i kiedy numer stał się hitem dostałem zapłatę. Co prawda "Praise You" zostało wybrane najlepszym teledyskiem wszech czasów, jednak "Weapon of Choice" w pełni mu dorównuje. Jak udało...

 • Ewa Farna: "Mam dosyć wielki tyłek"

  ...niefajne" - zaznaczyła jednak. Źródło: X-news Zobacz teledyski Ewy Farnej na stronach INTERIA.PL!

 • Debiut Radiohead: Czy Pablo myje swój tyłek?

  ...o nazwie Jerky Boys. "Przygłupi Chłopcy" wsławili się nagrywaniem rozmów telefonicznych, w których - kolokwialnie mówiąc - robili sobie jaja z interlokutorów. W skeczu "Pablo Honey" ("Paweł kochanie") udają(...) w jakiś sposób zacząć. Artur Wróblewski Zobacz teledyski Radiohead na stronach INTERIA.PL!

 • Apel do Metalliki: Skopcie nam tyłki

  ...wszystkich. METALLICA! Powodzenia. I proszę was, nie wydawajcie płyty zanim nie będziecie pewni, że ona skopie nasze tyłki" - muzyk zaapelował do zespołu. Dave Grohl zaproponował także swój udział w nagraniu bębnów na nowych utworach: "Czy skończyliście już nagrywanie partii perkusji?" - pyta muzyk w post scriptum. Zobacz teledyski Metalliki i Foo Fighters na stronach INTERIA.PL!

 • Jennifer Lopez: Sprzedaje płyty dzięki swojemu tyłkowi?

  ...leci jej teledysk i po prostu interesują się tylko jej tyłkiem. To jest jej jedyny atut" - powiedział Gotti.

 • Justin Bieber dostał w tyłek! (wideo)

  ...mama nie miałaby nic przeciwko temu, żeby jakiś obcy sprał ci tyłek" - zapowiedział komik, ściągając pasek i wymierzając piosenkarzowi razy. Zobacz teledyski Justina Biebera na stronach INTERIA.PL!

 • Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey razem. Zobacz teledysk "Don't Call Me Angel"

  ...uda nam się połączyć trzy największe wokale współczesnego popu! To spełnienie marzeń. Ariana, Miley i Lana przekroczyły wszelkie oczekiwania. Ich piosenka po prostu kopie tyłki!" - cieszy się...