• Informacje na temat:

  telefon samsung

Artykuły na temat: telefon samsung
 • Telefony gwiazd sportu – nie zgadniesz, ile kosztowały!

  Co łączy piłkarzy, bokserów i inne gwiazdy sportu, oprócz dziesiątek milionów na koncie? Na coś trzeba te pieniądze wydawać – często jest to zamiłowanie do drogich samochodów czy niepotrzebnych i nietanich gadżetów. Jednym z nich jest zaawansowany technologicznie telefon komórkowy. Wiemy, z jakich modeli smartfonów korzystają gwiazdy sportu.

 • Tedefon czyli telefon od Tedego

  Firma Samsung przy współpracy z raperem Tede wprowadziła na rynek Tedefony, czyli aparaty komórkowe zaprojektowane przez warszawskiego hiphopowca. a przygotowany przez Cybe'a - jednego z najlepszych malarzy graffiti w Polsce.

 • 5 najgorszych reklam smartfonów w teledyskach gwiazd

  ...chciała powiedzieć Nokii, że nic się nie stało i następnym razem marka stworzy coś lepszego niż Lumia 930. 2. Samsung Galaxy Note 5 - Ariana Grande "Focus" Tapeciary robiące sobie selfie to nie jest(...) wszyscy korzystający z iPhone’ów są w depresyjnym nastroju i kończą burzliwe związki... Oby związki użytkowników z iPhone’m 6 przetrwały dłużej i kończyły się mniej dramatycznie. 4. Samsung Galaxy S6

 • Beyonce ma nowy telefon

  B'Phone to nazwa komórki zaprojektowanej przez Beyonce Knowles.

 • Oto Kobieta Roku!

  ...i Olivier Janiak przyznało telewizorowi Samsung LED 9000. Gala rozdania nagród TVN Turbo odbyła się w warszawskim Teatrze Capitol. Spotkaliśmy na niej wielu męskich przedstawicieli seriali, którzy nie kryli(...) szminki, nie odczytuje SMS-ów i nie odbiera za mnie telefonu. I jeszcze jedno: kobieta to nie gadżet. Ani męska rzecz.

 • Paweł Małaszyński dotychczas unikał występów w reklamach, choć na brak propozycji nie mógł narzekać. Podkreślał jednak, że skusić go może tylko ciekawa propozycja, z ciekawym pomysłem realizacyjnym, a nie pasta do zębów.

 • "Incepcja": Stwórz własny labirynt!

  Pamiętacie scenę z "Incepcji", w której bohaterka grana przez Ellen Page musi skonstruować senny labirynt, będący sceną późniejszych wydarzeń? Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? Wystarczy zabawić się w architekta marzeń i stworzyć własny labirynt!

 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu pod nazwą "INCEPCJA" (zwanego dalej "Konkursem"), jest spółka INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os....

 • "Pokazuję środkowy palec, tak naprawdę go nie pokazując"

  Płytę "Esende Mylffon" zamykał słowami: "nie odchodzę, to jeszcze nie koniec". Jak mówił, tak zrobił. Po niespełna dwóch latach Tas De Fleja wraca w wielkim stylu z nowym albumem, wyprodukowanym w całości przez przemyskiego producenta WDK. Jak udała się ta kolaboracja? Czy Tede przeskoczył poprzeczkę, jaką ustanowił sobie poprzednią produkcją? Przekonajcie się sami. Wciągnijcie "Ścieżkę dźwiękową" i sprawdźcie wywiad z jej twórcą... Z Tede rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").

 • Telekamery 2012: Nominacje!

  Rozpoczyna się jubileuszowa 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Maja Ostaszewska? Piotr Adamczyk, a może Tomasz Karolak? Piotr Kraśko czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy na początku 2012 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Zdjęcia na temat: telefon samsung
Dyskusje na temat: telefon samsung