• Informacje na temat:

  telekamery 1998

Artykuły na temat: telekamery 1998
 • Nie żyje Jerzy Weber, pomysłodawca Telekamer

  Jerzy Weber związany był z wydawnictwem Bauer w latach 1992-2008. Był redaktorem naczelnych kilku telewizyjnych magazynów, w tym największego z nich "Tele Tygodnia". To z jego inicjatywy w 1998 roku powołano do życie plebiscyt czytelników pisma - Telekamery "Tele Tygodnia". "Wielu z nas uczył nie tylko dziennikarskiego fachu, ale przede wszystkim tego, jak w nieskończonej masie informacji nie...

 • Telekamery od kuchni

  ...gala miała miejsce w hotelu Marriott, Telekamery wręczano również w Teatrze Narodowym oraz salach balowych Hotelu Hilton. Po raz pierwszy w historii nagrody w tym roku wręczona zostanie Telekamera(...) twórczości serialowej: "serial codzienny" i "serial cotygodniowy". Ostatecznie Telekamery przyznane zostaną w tym roku w 15 kategoriach ; to o jedną kategorię mniej, niż w rekordowym 2010 roku...

 • Telekamery 2014: Nominacje!

  Rozpoczynamy 17. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Zapraszamy do zabawy!

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Znamy laureatów!

  Magazyn "Tele Tydzień" już po raz 20. ogłosił wyniki plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Po raz trzeci z rzędu statuetki dla najlepszych aktorów trafiły do rąk Barbary Kurdej-Szatan i Michała Żebrowskiego.

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  ...tematyczne. Spróbujmy bliżej przyjrzeć się nominowanym i wytypować spośród nich dzisiejszych zwycięzców. Kto waszym zdaniem powinien otrzymać w tym roku Telekamery? Aktorzy W ubiegłym roku podwójny(...) duet Joanna Osyda - Tomasz Ciachorowski dorównuje swoim poprzednikom. Czy to właśnie oni odbiorą dziś Telekamery? Jedną z najpoważniejszych konkurentek Osydy jest Małgorzata Braunek. To ona właśnie...

 • Telekamery wracają do TVP2

  Tym samym po rocznej przerwie, popularna gala powróci na telewizyjne ekrany. Ponownie będzie ją można oglądać w Dwójce, z którą Wydawnictwo Bauer podjęło współpracę po rocznej przerwie. Przypomnijmy, że rok temu ceremonia była transmitowana wyłącznie na portalu INTERIA.PL. Wcześniej Telekamery były obecne na antenie TVP od momentu powstania plebiscytu w 1998 roku. 2 listopada "Tele Tydzień...

 • Telekamery wycofane z TVP

  Wydawnictwo Bauer, wyłączny dysponent praw do plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia, postanowiło nie powierzać Telewizji Polskiej realizacji gali z 13. edycji, która odbędzie się w 2010 roku.

 • Telekamery: Co łączy te gwiazdy?

  Pierwsza gala Telekamer "Tele Tygodnia" odbyła się w 1998 roku. Od tego czasu wręczono już czternaście Złotych Telekamer, przyznawanych trzykrotnym zwycięzcom plebiscytu. Zobacz, kto je otrzymał!

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.