• Informacje na temat:

  telekamery 2011

Artykuły na temat: telekamery 2011
 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.

 • Telekamery 2011: Poznajmy nominowanych!

  Piotr Adamczyk czy Tomasz Ciachorowski? Małgorzata Braunek czy Katarzyna Zielińska? Andrzej Turski czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2011 poznamy 7 lutego 2011 roku podczas uroczystej gali. Tymczasem sprawdźmy, kto w tym roku znalazł się na liście nominowanych.

 • Dla kogo Telekamery 2011?

  W nocy z 4. na 5. stycznia zakończyło się głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia. Wybranych przez polskich widzów laureatów poznamy 7 lutego podczas uroczystej gali.

 • Telekamery od kuchni

  ...gala miała miejsce w hotelu Marriott, Telekamery wręczano również w Teatrze Narodowym oraz salach balowych Hotelu Hilton. Po raz pierwszy w historii nagrody w tym roku wręczona zostanie Telekamera(...) twórczości serialowej: "serial codzienny" i "serial cotygodniowy". Ostatecznie Telekamery przyznane zostaną w tym roku w 15 kategoriach ; to o jedną kategorię mniej, niż w rekordowym 2010 roku...

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

 • ...aktorskiej, w której triumfował Piotr Adamczyk, Joanna Osyda zaś wyraźnie przegrała z Katarzyną Zielińską. Zaskoczeni nie mniej niż telewidzowie byli też zdobywcy Telekamery "Tele Tygodnia" 2011(...) stacji TVN - "Majka". Serial, który zastąpił w ramówce stacji ubiegłorocznego triumfatora "BrzydUlę", typowany był jako jeden z faworytów Telekamer 2011, włączając się do gry o trzy statuetki...

 • Telekamery 2014: Nominacje!

  Rozpoczynamy 17. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Zapraszamy do zabawy!

 • Telekamery 2012: Nominacje!

  Rozpoczyna się jubileuszowa 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Maja Ostaszewska? Piotr Adamczyk, a może Tomasz Karolak? Piotr Kraśko czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy na początku 2012 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Babiarz: Telekamera jest króliczkiem

  ...- Telekamera jest dla mnie króliczkiem, którego nigdy nie złapałem i być może nigdy nie złapię, ale którego trzeba gonić. A skoro trzeba gonić, to trzeba stanąć w szranki - twierdzi Przemysław Babiarz, nominowany do Telekamery "Tele Tygodnia" 2011 w kategorii "komentator sportowy".

 • Ile osób oglądało Telekamery?

  Galę tegorocznej edycji Telekamer Tele Tygodnia 2011 obejrzało ponad 6 milionów widzów. Czterech na dziesięciu telewidzów śledziło ceremonię, która odbyła się 7 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie.

Zdjęcia na temat: telekamery 2011
Wideo na temat: telekamery 2011
 • "To było dla nas totalne zaskoczenie"

  Telekamerę w kategorii: rozrywka - osobowość otrzymali Zenon Laskowik i Waldemar Malicki. Więcej na temat Telekamer 2011

 • „Na dobre i na złe”: Michał Żebrowski nie żałuje decyzji o dołączeniu do obsady serialu

  nie żył...”, „Pręgi”, oraz „Pan Tadeusz”. W postać profesora Andrzeja Falkowicza, chirurga ze szpitala w Leśnej Górze, aktor po raz pierwszy wcielił się w 2011 roku, choć wcześniej wielokrotnie(...) Newseria Lifestyle. Prof. Andrzej Falkowicz to postać kontrowersyjna, ale lubiana przez widzów. Kreacja ta przyniosła Michałowi Żebrowskiego trzy nagrody Telekamery w kategorii aktor, które otrzymał

 • Dziękuję za wyróżnienie

  "Nominacja do Telekamery 2011 to dla mnie najlepszy dowód na to, że warto codziennie z uśmiechem wstać do pracy: na plan i do teatru. Dziękuję bardzo za to wyróżnienie" - mówi serialowa Marta.

Dyskusje na temat: telekamery 2011