• Informacje na temat:

  telekamery tele tygodnia

Artykuły na temat: telekamery tele tygodnia
 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Kto otrzyma statuetki?

  W Teatrze Polskim w Warszawie trwa gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Bezpośrednią transmisję uroczystości wręczenia najważniejszych telewizyjnych nagród w Polsce można oglądać na antenie Telewizji Puls.

 • Cichopek i Kurzajewski poprowadzą Telekamery "Tele Tygodnia" 2020

  W poniedziałek, 3 lutego, TV Puls zaprasza na transmisję wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Galę poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Powtórka z rozrywki

  Kinga Preis i Mikołaj Roznerski to laureaci aktorskich Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Aż w pięciu kategoriach uhonorowano... ubiegłorocznych zwycięzców. Specjalne Telekamery otrzymali Robert Lewandowski (Człowiek Roku) oraz twórcy dokumentalnego filmu "Tylko nie mów nikomu" - Tomasz i Marek Sekielscy (Produkcja Roku).

 • Telekamery Tele Tygodnia 2020: Kim są nominowani?

  Rozpoczyna się kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2020 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Na liście znajdziemy takie gwiazdy telewizji, jak Marta Manowska - gospodyni już trzech programów w TVP, Magdalena Cielecka, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski, Diana Rudnik, Cleo czy Baron i Tomson.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2019: Oto laureaci plebiscytu!

  Zakończyła się gala Telekamery Tele Tygodnia 2019. Magazyn "Tele Tydzień" już po raz 22. ogłosił wyniki swego plebiscytu. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2019: Kim są nominowani?

  Rozpoczyna się kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 25 lutego 2019 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Telekamery Tele Tygodnia: Ulubieni prezenterzy

  Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach prezenter informacji i prezenter pogody.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2019: Kiedy gala? Gdzie można ją obejrzeć?

  Już dzisiaj poznamy laureatów plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Transmisja na żywo z gali dostępna będzie na stronie telekamery.pl. Przypomnijmy, kto znalazł się w gronie nominowanych!

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2018: Michał Szpak najlepszym jurorem

  W poniedziałek, 12 lutego, poznaliśmy laureatów 21. edycji Telekamer "Tele Tygodnia". Z nagrodą w kategorii juror galę opuścił Michał Szpak.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Znamy laureatów!

  Magazyn "Tele Tydzień" już po raz 20. ogłosił wyniki plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Po raz trzeci z rzędu statuetki dla najlepszych aktorów trafiły do rąk Barbary Kurdej-Szatan i Michała Żebrowskiego.

Zdjęcia na temat: telekamery tele tygodnia
Dyskusje na temat: telekamery tele tygodnia