• Informacje na temat:

  teresa lipowska

Artykuły na temat: teresa lipowska
 • Teresa Lipowska trafi do domu opieki?

  Chociaż Teresa Lipowska w tym roku skończy 83 lata, nadal jest aktywna zawodowo, a energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka po fachu. Gwiazda "M jak miłość" myśli już jednak o tym, co będzie, gdy w końcu nie będzie mogła sama o siebie zadbać.

 • Teresa Lipowska zapaloną rowerzystką

  ...pasjach i codziennym życiu Lipowska opowiada w książce "Nad rodzinnym albumem". Aktorkę do zwierzeń namówiła Ilona Łepkowska, scenarzystka i producentka, która zaangażowała ją przed laty do "M jak...

 • Teresa Lipowska z Platynową Telekamerą

  ...- To jest jakieś uznanie mojej pracy. To jest honorowa nagroda za wszystkie trudy, za wszystkie stresy. Ale warto - powiedziała Teresa Lipowska w rozmowie z Interią tuż po gali Telekamer "Tele Tygodnia" 2017.

 • Teresa Lipowska nie zwalnia tempa

  Teresa Lipowska zawsze jest promienna, uśmiechnięta, pełna energii i temperamentu. I choć na co dzień dopadają ją różne dolegliwości zdrowotne, to bierze nad nimi górę i ukojenia szuka w pracy, która jest jej największą życiową pasją. Aktorka z przyjemnością wraca na plan zdjęciowy serialu "M jak miłość", spotyka się z fanami, uczestniczy w koncertach i wieczorach poetyckich oraz angażuje się...

 • Teresa Lipowska: Pogoda ducha i radość życia

  Zagrała w ponad 130 filmach, serialach i spektaklach teatralnych. Popularność zawdzięcza pełnej ciepła i życiowej mądrości Barbarze Mostowiak z "M jak miłość". Prywatnie Teresa Lipowska jest serdeczną i niezwykle zajętą osobą.

 • Teresa Lipowska: W zgodzie z tradycją

  Teresa Lipowska, znana z roli Barbary Mostowiak w serialu „M jak miłość”, opowiada o Świętach. Chętnie wspomina te, które jako dziecko spędzała z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem w Łodzi.

 • Teresa Lipowska: Mam mnóstwo planów zawodowych

  Teresa Lipowska nie przejmuje się wiekiem i nie zamierza rezygnować z kariery zawodowej. W tym roku aktorka zaangażowała się m.in. w wieczory poetyckie poświęcone pamięci ks. Jana Twardowskiego. Nadal będzie też pracować na planie serialu "M jak miłość".

 • Teresa Lipowska: Bo będziecie mieć głupie dzieci

  Teresa Lipowska i Edyta Jungowska zachęcają rodziców do regularnego czytania dzieciom. Rozwija to wyobraźnię maluchów i uczy samodzielnego myślenia. Warto robić to co najmniej 20 minut dziennie, nawet podczas jazdy komunikacją miejską. Znane aktorki są ambasadorkami trwającej do końca października kampanii "Z czytaniem masz po drodze".

 • Teresa Lipowska: Życie mam wyrzeźbione na twarzy

  ...". I jeszcze jedno: "Jakkolwiek źle się dzieje, to dopóki trwa życie, trwa nadzieja". Rozmawiała Marzena Juraczko Teresa Lipowska urodziła się 14 lipca 1937 roku w Warszawie. Ukończyła średnią...

 • Teresa Lipowska i Ilona Łepkowska: Rozmowa bliskich sobie kobiet

  Teresa Lipowska i Ilona Łepkowska znają się od lat. Kiedyś łączyła je praca, która zaowocowała przyjaźnią. Książka "Nad rodzinnym albumem. Teresa Lipowska w rozmowach z Iloną Łepkowską", która ukazała się 24 maja 2017 roku, to nic innego, jak ciepła rozmowa bliskich sobie kobiet przy filiżance herbaty.

Zdjęcia na temat: teresa lipowska
Wideo na temat: teresa lipowska
 • Teresa Lipowska o internecie

  Teresa Lipowska o internecie. Skąd ulubiona seniorka Polaków czerpie wiedzę o świecie?

 • Teresa Lipowska nie ma internetu! Jak żyje?

  Teresa Lipowska podczas rozmowy z nami wyjawiła, że nie ma dostępu do INTERNETU! Wiemy skąd gwiazda polskich seriali czerpie wiadomości o świecie. Zobaczcie nagranie!

 • Teresa Lipowska nie zwalnia tempa

  Teresa Lipowska zawsze jest promienna, uśmiechnięta, pełna energii i temperamentu. I choć na co dzień dopadają ją różne dolegliwości zdrowotne, to bierze nad nimi górę i ukojenia szuka w pracy, która jest jej największą życiową pasją.

Dyskusje na temat: teresa lipowska