• Informacje na temat:

  terrazzino pracuje

Artykuły na temat: terrazzino pracuje
 • Stefano Terrazzino zaskakuje! Tancerz wrócił do dawnego zawodu

  Stefano Terrazzino od lat cieszy się popularnością i sympatią widzów. Po raz pierwszy w "Tańcu z Gwiazdami" pojawił się w 2006 roku. Od tamtej pory już nie raz udowodnił, że jest niezwykle utalentowanym człowiekiem. W jednym z ostatnich wywiadów ujawnił, co robi, kiedy nie może tańczyć?

 • Trzy pasje Stefano Terrazzino

  Stefano Terrazzino przyznaje, że w jego życiu nieustannie przeplatają się trzy pasje: taniec, aktorstwo i śpiew. Artysta jest w trakcie przygotowań do taneczno-muzycznego spektaklu z elementami stand-up comedy. Na scenie partnerować mu będzie Elżbieta Romanowska. Premiera odbędzie się na początku przyszłego roku. Gwiazdor pracuje również nad solową płytą.

 • Stefano Terrazzino zamierza komponować piosenki

  Stefano Terrazzino nie rezygnuje z kariery muzycznej. Wraz z grupą muzyków z Sycylii tancerz pracuje nad coverami kilku włoskich przebojów. Zamierza też sam komponować muzykę i jak twierdzi, ma dużo muzycznie do powiedzenia.

 • Stefano Terrazzino w "Na Wspólnej"

  Przystojny instruktor tańca wprost ze słonecznej południowej Europy - w serialu "Na Wspólnej" pojawi się niebawem nowy bohater - zagra go Stefano Terrazzino!

 • Stefano Terrazzino myśli o tworzeniu muzyki

  Tancerz nie rezygnuje z kariery muzycznej. Wraz z grupą muzyków z Sycylii pracuje nad coverami kilku włoskich przebojów. Zamierza też sam komponować muzykę i jak twierdzi ma dużo muzycznie do powiedzenia.

 • Stefano Terrazzino: Specjalista od "otwierania" kobiet

  Utalentowany, przystojny, oddany rodzinie. Uwielbiany za swój taniec i pogodę ducha. Taki jest Stefano Terrazzino (34 l.). Parafrazując znane powiedzenie: Polak i Włoch to dwa bratanki? Stefano Terrazzino: - Razem potrafimy zdziałać cuda. Fantastycznie się uzupełniamy. Polacy uważają, że Włosi są bardziej spontaniczni, beztroscy. Włosi są pełni podziwu dla Polaków za ich wielkie serca...

 • "Taniec z Gwiazdami": Miss Świata Głuchych 2016 w parze ze Stefano Terrazzino

  Jej partnerem będzie wspaniały tancerz, uwielbiany przez Polki - Stefano Terrazzino, który do Kryształowej Kuli w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" doprowadził już Anetę Zając i Agnieszkę Sienkiewicz. Czy z Iwoną również osiągnie sukces? Jak będzie wyglądał ich taniec? Udziałem w show Iwona, która na co dzień pracuje jako szef zespołu tłumaczy języka migowego, chce pokazać, że brak...

 • Stefano Terrazzino: Nie czułem presji

  Jesteś szczęściarzem, który zdobył kilka Kryształowych Kul. Teraz też byliście z Agnieszką Radwańską typowani na zwycięską parę. Tymczasem odpadliście z gry... Stefano Terrazzino : - Ferowanie wyroków, dopóki program trwa, jest bezzasadne. Urok tego show polega przecież m.in. na tym, że każdy scenariusz jest tu możliwy. Nigdy nie czułem presji, że to moja partnerka musi wygrać. Szukam tu...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Stefano Terrazzino: Trzeba iść po swoje!

  Zostałeś gospodarzem "Salonu sukien ślubnych", w którym pomagasz pannom młodym wybrać sukienki. W pierwszym odcinku doradzałeś Dodzie. Jaka była? Stefano Terrazzino : - Wprowadziła niesamowitą energię i szaleństwo. A ja lubię ludzi z temperamentem. Trochę się obawiałem, a okazało się, że było super. Miała określone wymagania - chciała mieć tak seksowną sukienkę, żeby ksiądz przed ołtarzem...

Wideo na temat: terrazzino pracuje
 • Stefano Terrazzino zamierza komponować piosenki

  Tancerz nie rezygnuje z kariery muzycznej. Wraz z grupą muzyków z Sycylii pracuje nad coverami kilku włoskich przebojów. Zamierza też sam komponować muzykę i jak twierdzi ma dużo muzycznie do powiedzenia.

 • Stefano Terrazzino: Z Agnieszką Sienkiewicz łączy mnie...

  Nadajemy z Agnieszką na tych samych falach – podkreśla Stefano Terrazzino. Przyznaje też, że z Agnieszką Sienkiewicz łączy go podobny temperament i podobne poczucie humoru. Chwali też postępy(...) inaczej pracować, spróbować innych metod. Choć przyznam, że takie wyzwanie też jest dla mnie fajne, bo inspiruje mnie na nowo – mówi Stefano Terrazzino.