• Informacje na temat:

  the best of

Artykuły na temat: the best of
 • Ja, Baron - the best of

  Mirosław Baron (Tomasz Karolak) i jego żona Sylwia (Izabela Kuna) są właścicielami stacji benzynowej. Małżonkowie z niecierpliwością czekają na budowę...

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig ma szansę na Oscara!

  Joanna Kulig, czyli Iga z "O mnie się nie martw", jest - według amerykańskiego magazynu filmowego "The Playlist" - jedną z dwudziestu aktorek, które mają największe szanse na zdobycie... Oscara 2019 za pierwszoplanową rolę kobiecą.

 • Hope debiutuje (płyta "da best of")

  22 listopada ukaże się debiutancka płyta numetalowej grupy Hope, znanej m.in. z współpracy z Liroyem.

 • Ola Galewska (27 l.), znana z programu "The Voice of Poland", znalazła sposób, by przypomnieć o sobie. Na Facebooku zamieściła swój... nekrolog.

 • "Let It Be": Pożegnanie z The Beatles

  Dokładnie 45 lat temu, 6 marca 1970 roku, ukazał się ostatni singel The Beatles wydany przed rozpadem zespołu.

 • "Pułapka" z międzynarodową nagrodą!

  ... "Pułapka", w którym główną rolę zagrała Agata Kulesza, skradła serca jurorów. The Best Shorts Competition to wyjątkowy festiwal! Przyciąga zarówno potężne firmy produkcyjne, ale też utalentowanych twórców filmowych z całego świata. Nie jest to tradycyjny festiwal filmowy - to wyjątkowe święto, które przyciąga twórców z całego świata. The Best Shorts odbywa się od 2011 roku w Kalifornii...

 • Lisa Stansfield: 25 lat przeboju "All Around The World"

  25 lat temu, w październiku 1989 roku, światło dzienne ujrzała piosenka "All Around The World" - największy przebój brytyjskiej wokalistki Lisy Stansfield, która w listopadzie wystąpi w Polsce.

 • Lohan porzucona

  Według jednego z brytyjskich brukowców, Lindsay Lohan, która po 45-dniowym odwyku alkoholowym rozpoczęła "trzeźwe życie", (21 l.) została rzucona przez Caluma Besta (26 l.), ponieważ jest "zbyt nudna", kiedy nie pije.

 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" : W szkole jak w dżungli

  "The DUFF [#ta brzydka i gruba]" korzysta z konceptu pokazania szkoły jako dżungli, w której rządzą najsilniejsi/najpiękniejsi. A więc zamysłu, który w kinie interesująco wykorzystali już wcześniej inni filmowcy.

Wideo na temat: the best of
 • Angelika Fajcht: Mam kontrakty w modelingu na dobrą sumę

  Angelika Fajcht, która niedawno zdobyła tytuł „World Next Top Model the Best Body” w konkursie piękności w Libanie, zdradziła, że przez rok będzie pracować w prestiżowej agencji modelek i ma już(...) na całym świecie. Jako jedyna Polka dostałam tam tytuł „World Next Top Model the Best Body”. Jestem z siebie dumna. Mam teraz roczną umowę z prestiżową agencją modelek i kontrakty na bardzo dobrą