• Informacje na temat:

  the voice of poland antek

Artykuły na temat: the voice of poland antek
 • "The Voice of Poland": Seibert, Zajączkowski i Marcinkowska zachwycili jurorów

  Po raz drugi z rzędu widzowie "The Voice of Poland" mogli zobaczyć aż trzy odcinki. Spośród uczestników z Warmii i Mazur, Wielkopolski, województwa łódzkiego oraz Kujaw i Pomorza, jedynie Jakub Zajączkowski, Daria Marcinkowska i Tadeusz Seibert zachwycili wszystkich trenerów. Tym razem królową polowania była Margaret, której drużyna powiększyła się o pięciu uczestników.

 • "The Voice Kids" po raz trzeci. Cleo popłakała się podczas występu Kingi Wołoszyn

  W Nowy Rok wystartowała trzecia seria programu "The Voice Kids". Co wydarzyło się podczas pierwszego odcinka?

 • "The Voice Kids": kto wygrał bitwy w drużynie Tomsona i Barona?

  ...sing off (nokaut w " The Voice of Poland "). To właśnie spośród nich trener musi wybrać finałową trójkę. Finalistami w drużynie "Afroteamu" zostali: Ewelina Kozub ,  Ola Gwazdacz ,  Julia(...) Kłosowski , którzy wykonali utwór "Nie zadzieraj nosa" Czerwonych Gitar . Jako ostatni na scenie wystąpili:  Antek Szydłowski , Hania Sztachańska , Lara Hidane z piosenką Beyoncé "Spirit...

 • "The Voice Kids": Wygrywa Roksana Węgiel!

  Pierwszą edycję "The Voice Kids", programu emitowanego w TVP 2, wygrała Roksana Węgiel z drużyny Edyty Górniak.

 • Kto wygra "The Voice of Poland"?

  Mateusz Krautwurst, Piotr Niesłuchowski, Antek Smykiewicz czy Damian Ukeje? Który z nich wygra pierwszą edycję "The Voice Of Poland"?

 • "The Voice Of Poland": Znamy finalistów

  Poznaliśmy finalistów programu "The Voice Of Poland". W następną sobotę (10 grudnia) o miano najlepszego głosu w Polsce powalczą Piotr Niesłuchowski, Antek Smykiewicz, Mateusz Krautwurst i Damian Ukeje.

 • Męskie rozdanie w "The Voice of Poland"

  Na niespełna trzy dni przed finałem "The Voice of Poland" zapraszamy za kulisy muzycznego show TVP2.

 • Garou gościem finału "The Voice of Poland"

  Kanadyjski piosenkarz Garou wystąpi w finałowym odcinku "The Voice of Poland". Zaśpiewa trzy piosenki, w tym jedną z finalistami programu. Emisja na żywo już w najbliższą sobotę (10 grudnia).

 • "The Voice Of Poland": Łzy Andrzeja Piasecznego

  Tym razem zespoły Kayah, Ani Dąbrowskiej, Andrzeja Piasecznego i Nergala walczyły o udział w półfinale. Kto tym razem pożegnał się z "The Voice Of Poland"?

 • "The Voice Of Poland": Kłótnia przed kamerami!

  Tym razem o prawo udziału w kolejnym odcinku programu walczyli wokaliści z zespołów Kayah i Andrzeja Piasecznego. W "The Voice Of Poland" nie zobaczymy już Kai Domińskiej i Iana Rootha. Nieprzyjemnym zgrzytem w programie była słowna utarczka pomiędzy Anią Dąbrowską i Mateuszem Krautwurstem z zespołu Kayah.

Dyskusje na temat: the voice of poland antek