• Informacje na temat:

  tiffany

Artykuły na temat: tiffany
 • Tiffany Haddish boi się mieć dzieci przez rasizm

  Sukces filmu "Laski na gigancie" sprawił, że o występującej w nim w jednej z ról głównych Tiffany Haddish zaczęło być głośno. Komediowa aktorka pojawiła się także w poważniejszych produkcjach, takich jak m.in. "Królowe zbrodni". W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda wyznała, że nie chce mieć dzieci, bo boi się, że padłyby ofiarą rasistowskich zachowań.

 • MTV VMA 2018: Tiffany Hadish podpadła Nicki Minaj

  Tiffany Haddish nie zaliczy gali MTV VMA do udanych. Aktorka podpadła Nicki Minaj, która wzięła w obronę Normani Kordei.

 • Tiffany Trump zaliczyła wpadkę w sieci

  Córka Donalda Trumpa, Tiffany Trump, opublikowała w mediach społecznościowych cytat, którego autorstwo przypisała Frankowi Oceanowi. Jak się okazuje, słów tych nie znajdziemy w twórczości amerykańskiego rapera.

 • Tiffany Trump: Nieznany epizod z życia córki Donalda Trumpa

  ...​Donald Trump, który wygrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, jest ojcem pięciorga dzieci. Jedna z jego córek, Tiffany, próbowała swoich sił jako wokalistka.

 • Testament: Chuck Billy i jego żona mają koronawirusa

  Wokalista thrashmetalowej grupy Testament ogłosił, że zdiagnozowano u niego koronawirusa. Poza Chuckiem Billym pozytywny test na wirus SARS-CoV-2 wywołujący chorobę COVID-19 przeszła także jego żona Tiffany oraz kilku członków ekipy technicznej.

 • ​Nie żyje Chris Carney. Miał 35 lat

  W piątek (4 grudnia), w wypadku samochodowym zginął Chris Carney. Muzyk był mężem Tiffany Thornton, byłej gwiazdy Disneya. Miał 35 lat.

 • Kto pogryzł Beyonce? Dziennikarze i internauci rozpoczęli celebryckie śledztwo

  Wystarczyła jedna anegdota Tiffany Haddish w której w roli głównej występują Beyonce i pijana, tajemnicza aktorka, aby tysiące internautów i dziennikarze poczytnych pism z błahej sytuacji rozkręcili sporych rozmiarów aferę.

 • Miłość inna niż wszystkie

  Za rolę kapryśnej, ciężko przez los doświadczonej Tiffany w "Poradniku pozytywnego myślenia" dostała nominację do Oscara. Co jej to dało? - Wiatr w żagle i poczucie, że jestem na właściwym miejscu.

 • Potknęła się biegnąc po Oscara!

  Jennifer Lawrence zaliczyła wpadkę podczas oscarowej gali. 22-letnia gwiazda, która za rolę Tiffany w filmie "Poradnik pozytywnego myślenia" otrzymała Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa, upadła wchodząc na scenę...

 • Laleczka Chucky znowu w akcji

  W marcu 2004 roku ruszą zdjęcia do od dawna oczekiwanego sequela horroru "Narzeczona laleczki Chucky" . Nowy film będzie nosić tytuł "Seed of Chucky" i opowie o "przygodach" morderczej latorośli zwyrodniałej pary lalek: Chucky'ego i Tiffany. Scenarzystą i reżyserem projektu zostanie Don Mancini.

Zdjęcia na temat: tiffany
Wideo na temat: tiffany
 • Androgyniczny model w roli panny młodej!

  Dom mody Tiffany & Co. do wiosennej kampanii pierścionków zaręczynowych zatrudnił gejów. Dalej posunął się magazyn ślubny "Love Inc", na którego okładce znalazł się model o androgynicznej urodzie w roli... panny młodej. Bohaterem sesji, dotyczącej zarówno garniturów jak i sukien ślubnych, jest Dylan Stephenson. Czy podobna kariera czeka polskiego modela Mateusza Magę? (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: tiffany