• Informacje na temat:

  til schweiger aktor

Artykuły na temat: til schweiger aktor
 • Til Schweiger bokserem

  Niemiecki aktor Til Schweiger, znany dzięki rolom w filmach "Bandyta", "Mężczyzna - przedmiot pożądania" oraz "Pukając do nieba bram", wcieli się w postać legendarnego niemieckiego boksera Maxa Schmelinga w biograficznym obrazie "Joe And Max". Zdjęcia rozpoczynają się w maju w Berlinie.

 • Til Schweiger zdobywa Hollywood

  Jeden z najpopularniejszych niemieckich aktorów, Til Schweiger, znany w Polsce dzięki roli w filmie Macieja Dejczera "Bandyta", otrzymał ostatnio propozycje zagrania w dwóch hollywoodzkich superprodukcjach. W pierwszej - "Champs"- wystąpi obok Sylvestra Stallone, z Nickiem Nolte spotka się natomiast na planie filmu "Investigating Sex".

 • Til Schweiger jako Lucky Luke!

  Niemiecki aktor Til Schweiger ( "Bandyta" , "Pukając do nieba bram" , "Wyścig" , "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) zagra dzielnego kowboja w filmie "The Daltons", adaptacji francuskiego komiksu "Lucky Luke". Zdjęcia do projektu rozpoczną się już wkrótce. Premierę obrazu we Francji zaplanowano na grudzień 2004 roku.

 • Til Schweiger kontra Beck: Spotkamy się w sądzie

  Niemiecki aktor Til Schweiger zarzuca amerykańskiemu muzykowi Beckowi, że zrujnował jego posiadłość w Malibu.

 • Til Schweiger jako "Wściekły Nick"

  Gwiazda "Bandyty" i "Bękartów wojny" - Til Schweiger wciela się w tytułową rolę w thrillerze akcji "Wściekły Nick" (ang. "Nick Off Duty"), w którym główny bohater rusza w pościg za terrorystami, którzy porywają jego dziecko. W roli uprowadzonej dziewczyny - Luna Schweiger, prawdziwa córka aktora.

 • Dyskobol zostanie aktorem?

  Robert Harting, który w Moskwie po raz trzeci z rzędu wywalczył tytuł mistrza świata w rzucie dyskiem, ma także aspiracje wykraczające poza stadion lekkoatletyczny. 28-letni Niemiec chciałby spróbować swoich sił jako aktor.

 • Międzynarodowy Król Artur

  W miarę rozrostu obsady realizowanego obecnie wielkiego widowiska "Król Artur" powiększa się także jej różnorodność etniczna. Ostatnio swój udział w przedsiewzięciu potwierdzili ostatecznie Szwed Stellan Skarsgard ( "Ronin" , "Dom Glassów" ), Niemiec Til Schweiger ( "Bandyta" , "Wyścig" ), a także jeden z największych duńskich gwiazdorów - Mads Mikkelsen ( "Księga Diny" ).

 • Diamentowe Lwy na 40-lecie Festiwalu Filmowego w Gdyni

  W dniach 14-19 września 2015 roku odbędzie się jubileuszowy, 40. Festiwal Filmowy w Gdyni! Galę otwarcia uświetni wręczenie Diamentowych Lwów, przyznawanych przez miłośników polskiego kina. Diamentowe Lwy przyznane będą w czterech kategoriach: za najlepszy film, najlepszą muzykę, dla najlepszej aktorki i najlepszego aktora. Wybierać można jeden film lub osobę z listy nagrodzonych filmów, aktorów...

 • Premiera "Driven"

  ...zagrożony, były mistrz świata postanawia mu pomóc w osiągnięciu sukcesu. Młodego mistrza w filmie kreuje Til Schwieger ('Bandyta", "Mężczyzna przedmiot pożądania"), niemiecki aktor robiący obecnie karierę w Hollywood. Jego mentora gra Sylvester Stallone. Na premierze filmu pojawili się prawie wszyscy odtwórcy głównych ról: Sylvester Stallone, Til Schweiger z żoną, Burt Reynolds i reżyser Renny Harlin.

 • Shia LaBeouf na kwasie

  Tydzień po tym, jak Shia LaBeouf oświadczył, że w nowym filmie Larsa von Triera "Nimfomanka" będzie miał scenę nieudawanego seksu, gwiazdor zdradził kolejną tajemnicę swego aktorskiego warsztatu - na potrzeby roli w obrazie "The Necessary Death of Charlie Countryman" spróbował LSD.