• Informacje na temat:

  tim curry aktor

Artykuły na temat: tim curry aktor
 • Gwiazdy i udar. Atakuje niespodziewanie!

  Krzysztof Globisz, Sharon Stone, Jacek Rozenek, Catherine Deneuve - co łączy te gwiazdy? ​Wszystkie miały udar, a ten nie wybiera ofiar. Dotyka zwykłych śmiertelników i ludzi sławnych - polityków, naukowców, artystów, aktorów, tych z Hollywood i znad Wisły.

 • Brando nie zagra w "Strasznym filmie 2"

  Marlon Brando nie zagra jednak w przygotowywanym właśnie seqelu filmu "Straszny film" . Udział aktora w tym projekcie od pewnego czasu stał pod znakiem zapytania z powodu jego choroby.

 • Muppety w Alei Sław

  Z zazdrości o popularność Kermita, Piggy, Zwierzaka, Fozzieego i Gonzo zwija się zapewne niejeden hollywoodzki aktor. Muppety, kultowe lalki teatralne stworzone przez amerykańskiego artystę plastyka Jima Hensona, zostały uhonorowane gwiazdą w Alei Sław.

 • Krzysztof Kowalewski: Ho, ho, ho

  Chociaż zarzeka się, że z racji ograniczonego zaufania do techniki nigdy nie wsiądzie na latające sanie, to trudno w Polsce o aktora, który pasowałby lepiej do roli Świętego Mikołaja niż Krzysztof Kowalewski.

 • Monty Python: Gwiazdy musicalu

  Znana jest już trójka głównych aktorów, którzy wystąpią w musicalu "Spamalot", mającym powstać na Broadway'u. W przedstawieniu, bazującym na klasycznym już filmie z 1975 roku "Monty Python i Święty Graal" , będzie można zobaczyć Davida Hyde Pierce'a ( "Do diabła z miłością" ), Hanka Azarię ( "Nadchodzi Polly" ) oraz Tima Curry'ego ( "Straszny film 2" ). Musical powstanie na podstawie książki...

 • Straszny Marlon Brando

  Zaledwie wczoraj, 10 kwietnia, informowaliśmy, że Marlon Brando otrzymał od stacji telewizyjnej RAI propozycję zagrania papieża Jana XXIII w telewizyjnej biografii tego postępowego zwierzchnika kościoła, a już dziś pojawiły się doniesienia o kolejnych planach słynnego aktora. Ma on wystąpić w... "Strasznym filmie 2"!

 • "Rocky Horror Picture Show" raz jeszcze!

  Kultowy obraz Jima Sharmana z 1975 roku, "The Rocky Horror Picture Show", doczeka się nowej wersji! Lou Adler, producent pierwowzoru, poszukuje aktorów, którzy wcielą się w remaku w bohaterów opowieści i ma zamiar zaprezentować film w Halloween 2003 roku.

 • Woods zamiast Brando

  Masterson, Chris Elliott, Tim Curry, David Cross, Natasha Lyonne oraz Richard Moll. Zdjęcia realizowane są od 13 lutego. Premiera obrazu zaplanowana jest na 4 lipca tego roku.(...)Teraz więc James Woods wcieli się w księdza odprawiającego w początkowych scenach filmu przyprawiające o dreszcz egzorcyzmy. Nie wiadomo, czy aktor za swój udział w sequelu "Strasznego filmu...

 • BAFTA: "Ida" nominowana!

  ...portret skorumpowanej współczesnej Rosji - "Lewiatan" Rosjanina Andrieja Zwiagincewa, "Smak curry" Ritesha Batry o miłości dwojga obcych sobie ludzi, których połączył przypadek, "Śmieć" Stephena(...) nadciągająca wojna wieszczy zagładę staremu porządkowi świata. Film ten otrzymał 11 nominacji, w tym w kategoriach najlepszy film, reżyser i najlepszy aktor pierwszoplanowy (w tej roli Ralph Fiennes...

 • Jest polska nominacja! Będzie Oscar?

  ...oscarowych kategoriach ogłosiła we wtorkowe popołudnie (czasu polskiego) amerykańska aktorka Jennifer Lawrence, która w zeszłym roku walczyła o najcenniejszą w świecie filmowym statuetkę za sprawą(...)". W kategoriach pierwszoplanowych ról aktorskich obyło się praktycznie bez niespodzianek. Nominacje otrzymali faworyci ze zdobywcami Złotych Globów: George'em Clooneyem ("Spadkobiercy"), Meryl Streep...