• Informacje na temat:

  tim robbins aktor

Artykuły na temat: tim robbins aktor
 • Kolejne wcielenie Tima Robbinsa

  Tim Robbins - znany amerykański aktor, reżyser i producent - wystąpi w filmie według scenariusza napisanego przez Charliego Kaufmanna, autora "Być jak John Malkovich". Jak zapowiadają twórcy, "Human Nature" będzie filmem jeszcze bardziej zwariowanym niż historia o podróży w głąb Johna Malkovicha.

 • Tim Robbins ekranizuje Orwella

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" , "Wojna światów" ) zamierza zrealizować filmową wersję słynnej powieści George'a Orwella "1984". Bohater "Skazanych na Shawshank" wyreżyserował niedawno teatralną wersję powieści, która jest wystawiana przez trupę The Actors' Gang w jednym z teatrów w Los Angeles.

 • .... - Nasi bohaterowie nie przypominają filmowych postaci. Tomasz Sapryk nie bardzo przypomina Morgana Freemana, a ja nawet gdybym spuchł, to nie będę Timem Robbinsem - powiedział aktor. Damięcki nie(...) artystyczna - powiedział Wojciech Malajkat. "Nie będę Timem Robbinsem" W rolę Ande'ego wcielił się Mateusz Damięcki, który podkreśla, że "Skazani na Shawsank" to sztuka oparta przede wszystkim, na powieści...

 • Tim Robbins oceni Szumowską

  Tim Robbins został jednym z członków jury konkursu głównego 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

 • Aktor jako pies, pies jako aktor

  W piątek, 17 marca, w polskich kinach pojawi się przemiły pies pasterski Shaggy, czyli Tim Allen w zwariowanej komedii familijnej "Na psa urok" o wziętym prawniku, który ulega genetycznej przemianie i zmienia się w czarującego futrzaka. Dzięki wejściu w skórę psa, obserwuje swoją rodzinę z nowej perspektywy i w końcu zaczyna ją doceniać.

 • Gildia aktorów nominuje

  Gildia Aktorów Amerykańskich - SAG (Screen Actors' Guild) ujawniła nazwiska osób kandydujących do jej nagród za 2003 rok. Najwięcej nominacji, bo aż po trzy, przypadło filmom "Rzeka tajemnic" i "Dróżnik" . SAG Awards to ostatnie ważne nagrody w amerykańskim przemyśle filmowym, do których nominacje przyznawane są przed nominacjami do Oscara.

 • Ben Affleck: Aktor, scenarzysta, reżyser?

  Kilka miesięcy temu informowaliśmy , że Ben Affleck ( "Pearl Harbor" , "Suma wszystkich strachów" ) ma zagrać główną rolę w filmie "Gone, Baby, Gone". Teraz pojawiły się doniesienia, iż aktor być może napisze również scenariusz opowieści i zasiądzie na fotelu reżysera.

 • Przewrotny los "Skazanych na Shawshank"

  W tym roku mija 25 lat od premiery filmu "Skazani na Shawshank". Co ciekawe, obraz z Timem Robbinsem i Morganem Freemanem nie odniósł sukcesu kinowego, dopiero z biegiem lat zyskał status jednego z najlepszych w historii.

 • Oscarowi prezenterzy

  Tim Robbins, Orlando Bloom i Salma Hayek - to kolejne gwiazdy, które podczas 77. ceremonii wręczenia Oscarów pojawią się na scenie Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles. Uroczyste wręczenie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się 27 lutego.

 • W ciągu kilku dni stracił oboje rodziców

  Podwójna tragedia w życiu Tima Robbinsa. Jego mama zmarła zaledwie kilkanaście dni po tym, jak aktor pożegnał ojca.