• Informacje na temat:

  tim robbins producent

Artykuły na temat: tim robbins producent
 • "Gracze" i "Świat w opałach": Nowe produkcje HBO

  ...wojny światowej. W serialu występują Jack Black, Tim Robbins, Pablo Schreiber, Aasif Mandvi, Maribeth Monroe, Eric Ladin, Esai Morales i Geoff Pierson. Pomysłodawcami serialu są Roberto Benabib i Kim(...), Donovan Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon i Arielle Kebble. Serial "Gracze" składa się z dziesięciu odcinków. Pomysłodawcą i producentem wykonawczym jest Steve Levinson. Natomiast "Świat w opałach...

 • Drugi sezon "Detektywa" od 22 czerwca w HBO

  W poniedziałek, 22 czerwca - dzień po premierze amerykańskiej - w Polsce pojawi się drugi sezon serialu HBO "Detektyw". Tego dnia ruszają także nowe produkcje HBO "Gracze" (Ballers), a także "Świat w opałach" (The Brink). Wszystkie produkcje będą również od 22 czerwca dostępne w HBO GO.

 • Kolejne wcielenie Tima Robbinsa

  Tim Robbins - znany amerykański aktor, reżyser i producent - wystąpi w filmie według scenariusza napisanego przez Charliego Kaufmanna, autora "Być jak John Malkovich". Jak zapowiadają twórcy, "Human Nature" będzie filmem jeszcze bardziej zwariowanym niż historia o podróży w głąb Johna Malkovicha.

 • Jason Isaacs kontra Tim Robbins

  Tim Robbins ( "Rzeka tajemnic" ) nie jest jedynym kandydatem do roli demonicznego Doktora Dooma w ekranizacji komiksu "Fantastyczna czwórka". Jak podała jedna z witryn internetowych, szansę na zagranie tej postaci ma także Jason Isaacs, który w filmie "Harry Potter i komnata tajemnic" wystąpił jako Lucjusz Malfoy, ojciec Draco.

 • Nicolas Cage w wirtualnym świecie

  Nicolas Cage ( "60 sekund" , "Dzikość serca", "Ciemna strona miasta" ) i Tim Robbins ("Skazani na Shawshank", "Konspiracja.com" , "Gracz") mają zagrać w nowym, widowiskowym filmie science-fiction przygotowywanym w Hollywood. Jak zapewniają producenci, część akcji ma rozgrywać się w wirtualnym świecie.

 • EFF: Kino według ustaleń Unii Europejskiej

  Ostatni dzień odbywającego się w krakowskim kinie Ars Europejskiego Festiwalu Filmowego zdominowało kino hiszpańskie. Zarówno "My, niżej podpisani", jak i "Życie ukryte w słowach" z Timem Robbinsem przyniosły pewne odpowiedzi na pytanie o istotę oraz status współczesnego kina europejskiego. Niestety jego pułapką okazuje się coraz częściej uleganie pewnej ideologii. Europejskości.

 • Oscarowa Kirsten Dunst

  Kirsten Dunst ( "Wimbledon" , "Spider-Man 2" ) jest kolejną gwiazdą, która 27 lutego podczas oscarowej gali pojawi się na scenie Kodak Theatre at Hollywood & Highland - ogłosił Gil Cates, producent ceremonii. Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, znajdującym się na naszej specjalnej stronie Oscary 2005 , w którym należy wytypować tegorocznych triumfatorów w najważniejszych

 • Ziyi Zhang wręczy Oscary

  Ziyi Zhang ( "Hero" ) jest kolejną gwiazdą poproszoną o występ podczas 77. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej - ogłosił Gil Cates, producent oscarowej ceremonii. Chińska jest bohaterką filmu "Dom latających sztyletów" , który w tym roku ma szansę na złotą statuetkę w kategorii "Najlepsze zdjęcia".

 • K. Winslet wręczy Oscara

  Kate Winslet jest kolejną gwiazdą poproszoną o występ podczas 77. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej - ogłosił Gil Cates, producent oscarowej ceremonii. Aktorka ma w tym roku szansę na Oscara za rolę w filmie "Zakochany bez pamięci" .

 • Oscary: Lunch nominowanych

  W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Beverly Hills Hotel, w Los Angeles, odbył się tradycyjny lunch, podczas którego spotkali się nominowani do tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Rozpoczynając uroczystość Frank Pierson, przewodniczący szacownego gremium, nawiązując do przyspieszonego w tym roku oscarowego kalendarza zażartował, że spotkanie powinno nazywać się w tym roku "oscarowym śniadaniem".